Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 25 січня 2022 — Запорізька обласна філармонія
Вівторок
25
січня
19:00

БУДЬТЕ ЯК ВДОМА!

Ада Роговцева - жива легенда української сцени, знову і знову радує шанувальників своїм яскравим талантом.

Режисер вистави, дочка Ади Миколаївни - Катерина Степанкова, учениця Романа Віктюка та Петра Тодоровського.

П'єса Жан-Марі Шевре «Squat» (в українській сценічній версії - «Будьте як вдома») досить відома в Європі. У 2000-му автор отримав за свій твір спеціальну премію ООН. Він був також номінований на вищу театральну нагороду Франції - премію «Мольєр» саме за цю історію.

Тема міжнаціональних відносин сьогодні особливо хвилює світ. Це також тема єдиного дому яким нарешті і має стати для кожного з нас, так і для персонажів конкретної п'єси наш досить обмежений «земний простір». Простір, який для одних визначається державними кордонами. А для інших - стінами паризької квартири, де і живуть герої вистави, Вирішуючи свої то складні, то «прості» людські взаємини.

Пара молодих емігрантів - араб Самір та полячка Бася - випадково опиняються у великій квартирі в центрі Парижа. Так само випадково в їхнє життя входять дві літні французькі леді - Жанн і Марівонн... Останню і грає в спектаклі Ада Миколаївна Роговцева. Зіткнення двох світів, поєдинки різних ментальностей, взаємодія контрастних характерів - саме в цьому «пружина» цієї комедийної і водночас драматичної сповіді.

В одній з головних ролей - Ахтем Сейталбаєв (він в ролі араба Саміра), на сьогодні одна з найяскравіших зірок столичної театральної сцени і українського кінематографа.

У виставі «Будьте, як вдома» також зайняті провідні актори київських театрів і кіно Галина Корнєєва, Заслужена артистка України Світлана Орліченко, Ольга Атанасова, Владислав Никитюк, Павло Лі.
Вистава російською мовою

Опубліковано в Афіша

25 січня під бурхливі оплески з найщирішими побажаннями адміністрація Запорізької обласної філармонії на чолі з генеральним директором, заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою привітала артистку академічного симфонічного оркестру Олену Ігнатенко із присвоєнням почесного звання «Заслужений артист України».

Від імені колег Ірина Едуардівна висловила слова захоплення талантом музиканта й побажала першій скрипці оркестру міцного здоров'я, невгасимої енергії, творчого ентузіазму, невпинного руху вперед та нових професійних звершень.

Опубліковано в Новини