Фільтрувати матеріали за датою: листопада 2018 — Запорізька обласна філармонія
Четвер
29
листопада
19:00

ДахаБраха

Опубліковано в Афіша

     Фортепіанна музика – це особливий магічний світ, що здатен подарувати слухачеві незабутні емоції від зустрічі з мистецтвом. Всіх, хто бажає відчути неймовірний захват від вишуканої музики, запрошуємо 25 листопада до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії. Свою майстерність і кращі музичні твори світових митців даруватиме Олександр Леонов.
     Молодий талановитий музикант родом із Запоріжжя, навчався у ДМШ № 4 в класі викладача Вальтер Н.А. З 2012  Олександр Леонов навчається на фортепіанному відділі Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра в класі Яблонсько. Олександр – переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів, володар спеціального призу за краще виконання романтичного твору на конкурсі DSCH (м. Дніпро), третьої премії, бронзової медалі та спеціального призу ім. Івана Карабиця, спеціального призу від професора Паризької консерваторії Марьяна Рибіцького на Міжнародному конкурсі пам’яті Володимира Горовиця, переможець стипендіальної програми YAMAHA у Дубаї, ОАЕ (Yamaha Music Gulf FZE). Навчався у всесвітньовідомій музичній академії «Art of the piano by Awadagin Pratt» (США).
     Артист веде активну гастрольну діяльність містами України та за кордоном. Співпрацює із Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України, оркестром Національної філармонії України, студентським симфонічним оркестром КІМ. Виступав у престижних концертних залах країни та Європи.
     У програмі концерту фортепіанної музики прозвучать всесвітньовідомі композиції Людвіга ван Бетховена, Клода Дебюсі, Хоакіна Турини, П. Чайковського та ін.
     Тож, запрошуємо всіх цінителів високого мистецтва та професійного виконання до концертного залу ім. М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії насолодитися шедеврами світових майстрів та отримати духовну насолоду.

І відділ

Л. Бетховен - Соната №12, op.26
К. Дебюссі – «Естампи»
«Пагоди»
«Вечір у Гренаді»
«Сади під дощем»
Х. Туріна - «Циганські танці» ор. 84

ІІ відділ

П. Чайковський – М. Плетнев – Концертна сюїта з балету «Спляча красуня»

«Пролог»
«Танок пажів»
«Ведіння»
«Анданте»
«Фея срібла»
«Кіт у чоботах та Біла кішечка»
«Гавот»
«Щебетуща канарейка»
«Вовк та Червона шапочка»
«Адажіо»
«Фінал»

Опубліковано в Афіша
Неділя
25
листопада
12:00

Філармонія-дітям. МУЛЬТКОНЦЕРТ

Опубліковано в Афіша

ЛЕГЕНДА ПРО ОТАМАНА

Фольк-рок опера

Прем'єра!

До 25-річчя академічного козацького

ансамблю пісні і танцю "Запорожці"!

       Новий масштабний мистецький проект Запорізької обласної філармонії за мотивами п’єси І.Карпенко-Карого "Сава Чалий".

       Це історія особистостей – отамана Сави Чалого, який стає на чолі гайдамацького руху, його побратимів козаків-характерників, та польської шляхти на чолі з князем Потоцьким. Лицарство та козацтво, вибір вірного життєвого шляху, любов, зрада, воля та віра – все це є в легенді, яку розповідає дід-кобзар своєму онукові та нащадкам.

       "Легенда про Отамана" - це багатожанрова вистава, грандіозне видовище, в якому музичне та вокальне мистецтво, хореографія, кінематографія, сценографія, яскраві сценічні костюми, сучасні ритми поєднуються в єдине яскраве дійство.

Запрошуємо глядачів на прем'єру року!

Станьте свідками народження сучасної феєрії народного мистецтва у всій красі!

Ціна квитка від 60 грн.

Квитки продаються в касах філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Каса: 236-44-67

Довідки: 236-99-77, 236-44-85

Опубліковано в Афіша

            Минуло п’ять років відтоді як на музичній мапі України поруч з великими містами та столицею засвітилося творче і’мя Запорізького обласного Осередку Національної Спілки композиторів України.

    П’ять композиторів Запоріжжя об’єдналися у самостійну організацію під дахом Національної Спілки композиторів України. Адже протягом 1986 – 1992 років композитори були членами Донецької обласної організації, 1992 – 2012 - входили до складу Дніпропетровської композиторської організації.

         29 листопада 2012 року є датою офіційної державної регістрації Запорізького обласного Осередку Національної Спілки композиторів України. Відтоді щорічно навесні у концертному залі ім. М. І. Глінки відбуваються музичні свята за участю академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії під керуванням народного артиста України Вячеслава Реді. Оркестр виконує прем'єрні симфонічні твори запорізьких композиторів за участю провідних артистів та відомих музикантів України.

            23 листопада 2018 року на сцені концертного залу імені М.І.Глінки прем'єрні твори запорізьких авторів презентуватимуть: заслужена артистка України Богдана ПІВНЕНКО, прозвучить Концерт для скрипки з оркестром Наталії Боєвої та композитор Золтан АЛМАШІ. В його виконанні звучатиме власний Концерт для віолончелі з оркестром "Взаємодії". Твір має три частини: 1. "Тече вода в синє море, та не витікає...", 2. "Самотність", 3. Canzona.

       Золтан Алмаші є відомим сучасним композитором, працює солістом Національного ансамблю "Київська камерата" та ансамблів "Нова музика в Україні", "Гольфстрім". Він лауреат композиторських премій України імені Левка Ревуцького (2003 р.) та імені Бориса Лятошинського (2012 р.). Закінчив аспірантуру Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського клас викладача - лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка, композитора, Героя України Євгена Станковича.

    Любителів хорової музики чекає виступ лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів хору "Запоріжжя" Запорізького музичного училища ім. П.І.Майбороди під керуванням Оксани Братцевої. Прозвучить Месса – меморія для мішаного хору, солістів та симфонічного оркестру Миколи Попова.

     На прем’єру творів Ганни Хазової запрошують відомі солісти Запорзької обласної філармонії: скрипаль Володимир Галіченко та співачка Юлія Якса. Прозвучать "Miserere mei Deus" для скрипки з оркестром та Романси на вірші українських поетів.

      Симфонічні мініатюри Дмитра Савенка "У шиночку", "Адажіо", "Мелодія" та Диптих для оркестру Валерія Колядюка "Діалог" і "Танець маріонеток" прикрасять п’яту ювілейну симфонічну програму динамікою руху, контрастними яскравими образами.

         Сьогодні Запорізький обласний Осередок нараховує 7 композиторів: заслужені діячі мистецтв України Наталія Боєва, Микола Попов, Дмитро Савенко, лауреат Міжнародного конкурсу композиторів Ганна Хазова, лауреат Міжнародного конкурсу у Польщі Валерій Колядюк, лауреат обласних та Всеукраїнських конкурсів, методист музичної школи у м. Енергодар Ольга Попова та Вадим Симонов.

         Запрошуємо на прем'єру музичних шедеврів запорізьких композиторів у виконанні академічного симфонічного оркестру!

Квитки продаються в касі філармонії та на сайтах filarmonic.zp.ua і musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії:       236-44-67

Телефони білетної агенції   musin.zp.ua (061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

                                                                    (099) 701-0-107

Опубліковано в Афіша
Середа
21
листопада
19:00

Студия «МАМАХОХОТАЛА»

Опубліковано в Афіша

Прем'єра!

Велика музика великих країн

ІТАЛІЯ

Музично-пізнавальна програма для дітей

Академічний симфонічний оркестр

           Головний диригент-народний артист України Вячеслав Редя

         Програма "Велика музика великих країн. Італія"- це захоплююча подорож у країну яскравого сонця і безкрайнього моря, самої вишуканої архітектури і живопису, найдивовижніших пісень і неповторної музики... Країна, назва якої співзвучна самій Музиці!

       Культура неповторної Італії, музика та історії з життя великих композиторів - все це в новій концертній програмі академічного симфонічного оркестру врамках мистецького проекту "Філармонія-дітям".

       Прозвучать твори А. Вівальді, О. Респігі, П. Чайковського, Ф. Мендельсона та інших видатних композиторів.

Ціна квитка -60 грн.

Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Каса: 236-44-67

Довідки: 236-99-77, 236-44-85

Опубліковано в Афіша
Субота
17
листопада
11:00

Трансформеры в поисках планеты

Опубліковано в Афіша
Сторінка 1 із 2