Фільтрувати матеріали за датою: жовтня 2021 — Запорізька обласна філармонія
Четвер
28
жовтня
11:19

І ЖИТТЯ, І СЛЬОЗИ, І ЛЮБОВ...

Газета "Феросплавнмк" №12

жовтень 2021

 

Опубліковано в Новини
Середа
27
жовтня
19:00

ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЧОЛОВІКИ?

Опубліковано в Афіша

Комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: артиста вищої категорії академічного симфонічного оркестру, група труб (1 шт.од.); артиста І категорії академічного симфонічного оркестру, група кларнетів (1 шт.од.); артиста І категорії академічного симфонічного оркестру, група фаготів (1 шт.од.); артиста ІІ категорії академічного симфонічного оркестру, група альтів (1 шт.од.); артиста оркестру народних інструментів І категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», флейта (1 шт. од.); артиста-соліста-інструменталіста вищої категорії, фортепіано (1 шт.од.);звукорежисера вищої категорії (1 шт. од.), художника з освітлення (1 шт. од.).

Вимоги до конкурсантів:

1. Артист вищої категорії академічного симфонічного оркестру

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста симфонічного оркестру І категорії не менше 3 років.

2. Артист І категорії академічного симфонічного оркестру

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста симфонічного оркестру ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

3. Артист ІІ категорії академічного симфонічного оркестру

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

4. Артист оркестру народних інструментів І категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста оркестру            ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

5. Артист-соліст (інструменталіст) вищої категорії

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-соліста (інструменталіста) І категорії не менше 3 років.

6. Звукорежисер вищої категорії

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією звукорежисера I категорії не менше 3 років.

7. Художник з освітлення

Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

-       заяву про участь у конкурсі;

-       заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

-       копія документа, що посвідчує особу;

-       копія трудової книжки (за наявності);

-       копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

-       інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки: копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня, почесного звання, державні нагороди, лауреатство у конкурсах або фестивалях, характеристики, рекомендації, рецензії, публікації, відгуки           (в разі наявності).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах із Запорізькою обласною філармонією та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Документи на участь в конкурсі приймаються до «08» листопада 2021р. (включно) у відділі кадрів Запорізької обласної філармонії за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Датапроведенняконкурсуназаміщення вакантних посад- «10» листопада 2021р. за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183. Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Запорізька обласна філармонія переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання здійснюються за рахунок претендентів.

Додаткова інформація щодо функціональних обов’язків, умов конкурсу, переліку необхідних документів надається за телефоном (061)236 84-83.

Опубліковано в Новини
Неділя
24
жовтня
19:00

ВУЛКАН ПРИСТРАСТІ

"Вулкан пристрасті"
Романтична комедія
"Вулкан пристрасті" у виконанні зоряної кіно-пари - Наталії Васько і Олега Савкіна.
Чоловіки і жінки часто живуть на різних планетах, хоча ці двоє - на одному поверсі одного будинку. Він - композитор. Вона - вирощує квіти. 25 років вони проходять повз один одного. Вона - вітає. Він мовчить. Що між ними було? А може і зараз щось залишилося? Чи зможуть вони бути разом? І яка у них є таємниця? Одна на двох, таких різних людей.
    1. Історія любові або ненависті
    2. Інтригуючий сюжет
    3. Добра романтична історія
    • Тривалість - 1 година 40 хвилин без антракту.
Опубліковано в Афіша
Понеділок
18
жовтня
11:21

УВАГА! Важлива інформація!

УВАГА!Важлива інформація!

Шановні глядачі!  

У зв'язку з встановленням на території Запорізької області "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення хвороби COVID-19 з 18 жовтня 2021 року проведення культурно-мистецьких заходів тимчасово припинено.

Всі придбані квитки залишаються дійсними. Про проведення запланованих заходів буде повідомлено додатково.

Дякуємо за розуміння!

Завжди раді зустрічі з вами у концертному залі імені Глінки Запорізької обласної філармонії!

Бережіть себе та своїх близьких і будьте здорові!

Опубліковано в Новини

Лірико-еротична комедія для дорослих.

Вистава про те, якими обхідними, іноді просто немислимими шляхами пара людей приходить (або не приходить) до сексу і якими химерними способами намагаються потім піти від наслідків.

Комедія дуже яскрава і соковита - тому що про нас, тому що про секс і кохання. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Постановка для дорослих людей, - не по паспорту, а за станом душі.

Теми, про які не прийнято говорити зі сцени! Спектакль, який складно описати - його треба дивитися!

Діти до восьми років в зал не допускаються, старше - на розсуд батьків.

17 жовтня, Запоріжжя, концертний зал ім. ГЛІНКИ, початок о 18:00

Опубліковано в Афіша

Музика - прекрасне та неповторне мистецтво. Коли ми її чуємо, благоговійно завмираємо, затамувавши подих під хвилею дивовижних чаруючих звуків.

Дорогі друзі, а чи знаєте ви скільки людей стоїть за створенням та виконанням музичних творів? Це композитори, аранжувальники, вчителі, співаки, інструменталісти, диригенти – та ще багато мешканців всеохоплюючого та багатогранного казкового світу музичного мистецтва.

Запорізька обласна філармонія з великим задоволенням запрошує усіх зазирнути за лаштунки вируючого музичного життя. У рамках нової дитячої пізнавальної програми "Музичні професії" дітлахи дізнаються про те, як народжується музика, що потрібно композиторам для того, аби створити музичні твори, розгадають таємниці виникнення музичних інструментів та обов`язково почують майстерних виконавців. Ми допоможемо розібратися у сфері сучасної музичної індустрії та розповімо про найпопулярніші професії сьогодення.

Опубліковано в Афіша
Середа
13
жовтня
17:00

СІМ ВІДТІНКІВ МУЗИКИ

 Відомий давньогрецький мислитель Платон писав: «Музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви; музика додає життя і веселість всьому існуючому... Її можна назвати втіленням усього прекрасного і всього піднесеного».

Запорізька обласна філармонія запрошує запоріжців та гостей міста поближче познайомитися із вишуканою класичною музикою! 13 жовтня о 17.00 в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» відбудеться прем'єра програми «Сім відтінків музики», наповнена творами композиторів різних епох і стилів – від класики до сучасності, від опери, оперети, мюзиклу до пісні. В основі – музичні твори, які звеличують одну з улюблених тем в мистецтві – кохання. Завдяки цій вічній темі розкривається краса, багатогранність та виразні можливості музичного мистецтва, яке і є мовою почуттів!

У програмі прозвучать уривки з відомих і популярних опер Ж. Бізе «Кармен», В.А. Моцарта «Весілля Фігаро», Дж. Верді «Травіата», уривки з оперети І. Кальмана «Сільва», з мюзиклів Ф. Лоу «Моя чарівна Леді», Л. Уеббера «Привид опери», а також сучасні західні й українські пісні та інструментальні твори В. Глюка «Мелодія», Ф. Лея «Історія кохання». Свою майстерність та витончену музику слухачам даруватимуть артисти філармонії – лауреати міжнародних конкурсів Володимир Галіченко (скрипка), Іоланта Дамаскіна (фортепіано), Світлана Зеленська (фортепіано), Юлія Якса (сопрано) та Микола Квєтков (тенор), Поліна Гонтарь (сопрано), Вікторія Шестакова (сопрано), Євген Ковалевський (тенор). Автор та ведуча – музикознавець, заслужений працівник культури України Алла Ходакова. Завітайте до концертного залу імені М.І. Глінки і відчуйте найяскравіші відтінки її Величності Музики!

Опубліковано в Афіша
Неділя
10
жовтня
19:00

ЄВГЕН ХМАРА

Євген Хмара - композитор, володар Голлівудської премії імпровізаторів, президентської премії за досягнення в музичній сфері і престижного Міжнародного статусу Yamaha Artist разом з такими відомими виконавцями як: James Blunt, Elton John, Paul McCartney, Stevie Wonder і іншими музичними геніями сучасності.

Кожен концерт фортепіанного виконавця - це справжня звукова феєрія, що складається з постійно змінюючих один одного інструментальних композицій. Завдяки вмілим переходах вся концертна програма звучить, як єдине ціле.

Приєднуйтесь до незабутньої подорожі в світ фортепіанної музики!

Опубліковано в Афіша

     Академічний симфонічний оркестр продовжує цикл дитячих концертних програм у музичній рубриці "Велика музика великих країн". І цього разу на юних глядачів чекає знайомство із музичною культурою сонячної Іспанії.

    Мабуть, складно знайти людину, яка б не мріяла побувати в Іспанії - країні сонця і безкрайнього моря, апельсинових гаїв і виноградників. Іспанія підкорює надзвичайно яскравою і темпераментною музикою, яка зачаровує самобутніми мелодіями та запальними ритмами.

   Запрошуємо юних меломанів у музичну подорож видатними містами країни разом з артистами академічного симфонічного оркестру, щоб надихнутися колоритом “королеви Піренеїв”, дізнатися цікаві факти з життя композиторів та поринути в атмосферу іспанських пристрастей.

    У виконанні академічного симфонічного оркестру та солістів філармонії прозвучать перлини класичної музики - фрагменти з опери Ж. Бізе “Кармен”, твори П.І. Чайковського, Е. Шабріє, М.А. Римського-Корсакова, Г. Форе та інших.

Опубліковано в Афіша
Сторінка 1 із 2