Ансамбль бандуристів "БОЖЕНА"

У рік відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка у Запорізькій обласній філармонії створено самобутній мистецький колектив – ансамбль бандуристів «Божена».

 027.JPG

Головна творча мета молодого колективу – пропаганда кобзарського мистецтва – одного із вагомих чинників розвитку фольклорних традицій на Запоріжжі; значне розширення уявлення про бандуру, демонстрування широких можливостей національного інструментута його перспективи у сучасному музичному мистецтві.

За короткий час творчого життя колектив вже набув популярності, загального визнання і став окрасою мистецьких заходів на сценічних майданчиках міста та Запорізької області.029.JPG

У репертуарі колективу – твори композиторів-класиків, зокрема відомого українського композитора, кобзаря Гната Хоткевича, сучасних композиторів, варіації на теми українських народних пісень в обробці Оксани Герасименко, Руслани Лісової, Ольги Бабій та інших. Дякуючи співпраці з обласним осередком Національної Спілки письменників України репертуарна палітра ансамблю доповнена творами запорізьких авторів.

044.JPG

Ансамбль постійно працює над оновленням репертуару, пропагуючи українську народну пісню, Шевченківське слово, народний інструмент – бандуру,  яку презентує глядачеві як стильний сучасний інструмент. Ансамбль приймає участь у благодійних акціях та здійснює виїзди до багатьох дитячих притулків Запорізької області.

Склад

  • Вікторія Терещенко
  • Ірина Скляренко
  • Наталія Горб

Програми