Фільтрувати матеріали за датою: лютого 2021 — Запорізька обласна філармонія

"Відкриваю світ.." – це світ добра, любові, надії…і світ живого, дивовижного звуку бандури.

Саме цьому унікальному українському інструменту присвячена музична програма, його відродженню та сьогоденню. Без минулого немає майбутнього. А минуле бандури – дивовижне.

Яка історія виникнення бандури? Хто такі кобзарі? Чи є бандура сучасним інструментом? На ці та інші питання дасть відповідь цікава та пізнавальна музична програма.

У програмі прозвучить народна та класична музика, сучасних композиторів Оксани Герасименко, Руслани Лісової, пісні на слова Тараса Шевченка, Григорія Лютого, популярні мелодії Леграна, Пола Маккартні, Адлера. Глядачі матимуть змогу насолодитись чаруючим співом талановитих виконавців у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур.

Опубліковано в Афіша

Творчий проєкт «Мистецькі зустрічі»

ЕФЕКТ МОЦАРТА

Про позитивний вплив класичної музики на людину говорять давно і цей факт вже, навіть, науково доведений. Концертна програма «Ефект Моцарта»створена на основі кращих зразків класичної музики, під впливом якої слухачі відчують себе як на сеансі музикотерапії. Під час прослуховування музики Моцарта у людини підвищується рівень мозкової активності, покращується пам'ять та сприйняття інформації, поліпшується слух, а у дітей значно швидше розвивається інтелект. Саме класична музика викликає приплив творчих сил, радісного настрою і сприятиме успіхам у всіх сферах життєдіяльності.

У виконанні артистів філармонії прозвучать твори Вольфганга Амадея Моцарта, Йоганна Себастьяна Баха, Антоніо Вівальді, Клода Дебюсі, Крістофа Віллібальда Глюка та інших видатних композиторів.

Опубліковано в Афіша
Вівторок
23
лютого
19:00

СОБАЧЕ СЕРЦЕ

Михайло Булгаков пише повість в 20-і роки минулого століття, коли час героїв пройшов, і залишилися будні, які і є випробування для людини. Це розпал будівництва соціалізму, вічне квартирне питання, розруха в будинках і, головне, - в головах. Спектакль, створений за мотивами повісті «Собаче серце» в новій постановці, вражає своєю актуальністю і в сьогоднішній час. Загадкова Булгаковская містика, сучасне бачення сюжету гармонійно вписалися в концепцію вистави. Цей спектакль для справжніх естетів театрального мистецтва і шанувальників творчості геніального режисера Валерія Золотухіна.

Опубліковано в Афіша

РЯТІВНИКИ ПЛАНЕТИ

Музично-пізнавальна програма

в рамках мистецького проєкту «Філармонія - дітям»

     Жити в мирі з природою, берегти та примножувати ресурси Землі, відчувати себе частиною екосистеми - це головні завдання всього людства. Саме про це і хоче нагадати всім Лісова фея, яка стривожена змінами клімату планети.

Музично – пізнавальна програма "Рятівники планети"через знайому пісню та веселу гру допоможе дітям з легкістю засвоїти прості постулати кожного жителя нашої планети: стежити за чистотою краще, ніж боротися з наслідками; посаджене дерево може врятувати від забрудненого повітря; а вода – це запорука здорового існування всього живого.

Пожежний, Поліцейський та Лікар стануть для вас справжніми друзями, мудрими наставниками, які з вікторинами, пізнавальними іграми та запальними піснями допоможуть дізнатися про екологічні проблеми нашої планети та запропонують можливі шляхи їх вирішення. Бо всі великі справи починаються з маленького рішення кожного з нас!

Учасники програми:

Герман РОМАНЧЕНКО (тенор)

Анастасія ЛИТВИН (сопрано)

Юлій ГАВРИЛОВ (тенор)

Анна МИРОНОВА (ведуча)

Опубліковано в Афіша

Щороку, 20 лютого українці вшановують подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Цього дня о 14.00 у концертному залі імені М.І. Глінки відбудеться соціально-творчий проєкт до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні «Янголи Небесної Сотні». У програмі візьмуть участь провідні солісти та колективи Запорізької обласної філармонії. Прозвучать шедеври світової класики, інструментальні композиції, вокальні твори, сповнені любові та поваги до справжніх патріотів і рідного краю.

Запрошуємо глядачів разом з нами віддати шану тим, хто пожертвував своїм життям заради гідності і честі, збереження європейських цінностей та процвітання нашої країни.

Опубліковано в Афіша
П'ятниця
19
лютого
19:00

ВІДДАНІ ДРУЖИНИ

День народження Аліси, яка щойно повернулася з дворічної подорожі, збирає  у своїй квартирі старих подруг. Вечірка здається передбачуваною, поки серед подарунків не виявляється закривавлене намисто. Спроби зрозуміти, хто послав його і кому воно призначене, показують, що вірні дружини, добропорядні домогосподарки і тихі берегині сім'ї не так вже безгрішні, та жорстокий злочин може ховатися в минулому кожної з них.

За п'єсою драматурга - Влади Ольховської.

У ролях: Віра Кобзар - актриса театру і кіно;

Наталія Васько - актриса театру і кіно;

Анна Кошмал - актриса театру і кіно;

Віталіна Біблів - актриса Київського академічного театру «Золоті ворота»;

Анжеліка Гирич - актриса Київського академічного Театру юного глядача;

Катерина Варченко - актриса Київського академічного театру на Печерську.

Режисер - Тетяна Губрій, Київський академічний театр «Золоті ворота» Художник - Юлія Заулічний, Київський академічний «Молодий театр»

 Продюсери - Тетяна Едемському, Вікторія Жабенко 

Вистава йде російською мовою з антрактом.

Опубліковано в Афіша

Лауреат міжнародних конкурсів Роман Лопатинський – завжди бажаний гістьу обласній філармонії. Всесвітньовідомий музикант, учасник багатьох фестивалів має своїх шанувальників по всій Україні і наше місто не є винятком.

Сольний концерт у виконанні піаніста-віртуозаце подорож до неймовірно яскравого світу музики.Незважаючи на молодий вік, талановитий артист підкоряє своєю майстерністю та віртуозним володінням інструменту. Він є неодноразовим лауреатом виконавськихконкурсів, серед яких: Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця (І премія), Міжнародний конкурс юних піаністів у Тбілісі (Гран-прі), Міжнародний конкурс молодих піаністів ім. А. Караманова (І премія), Міжнародний конкурс молодих виконавців «Мистецтво XXI сторіччя» (І, ІІ премії).

Роман веде насичену концертну діяльність, виступаючи в різних країнах світу: Польщі, Німеччині, Швейцарії, Франції, Ізраїлі, а також в Японії, Марокко та інших. В Україні піаніст виступав із найкращими симфонічними оркестрами.

У програмі концерту прозвучать твориБели Барток, Йоганеса Брамса та Ігоря Стравінського.                

Тож, запрошуємо всіх цінителів високого мистецтва та професійного виконання 18 лютого до концертного залу ім М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії насолодитися шедеврами світових майстрів та отримати духовну та естетичну насолоду.

Опубліковано в Афіша

        Шановні глядачі!

Музичну програму ансамблю бандуристів "Божена"

Бароко & BANDURA

17 лютого 2021 року, 17.00

ВІДМІНЕНО

Придбані квитки підлягають поверненню

17 лютого 2021 року до 17.00

у касу концертного залу імені М.І.Глінки Запорізької обласної філармонії.

Приносимо вибачення за незручності.

Опубліковано в Афіша
Сторінка 1 із 2