Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 03 березня 2020 — Запорізька обласна філармонія

Що може бути кращим за аромат кави бадьорого ранку? 
Мабуть, лише аромат кохання увечері!
Дорогі чоловіки! Подаруйте своїм коханим справжнє свято музики й краси! Привітайте жінок оригінально й стильно! 
3 березня у концертному залі імені М.І. Глінки відбудеться прем'єра музично-театралізованої постановки «Аромат кохання». 
Запрошуємо всіх завітати до затишного містечка L, у якому вирують справжні пристрасті! Про свою історію кохання мовою мистецтва розповідатимуть його мешканці. Романтика стосунків, радість і смуток від кохання – всі ці емоції глядачі переживатимуть разом із артистами на сцені. 
Святкову атмосферу та неперевершений настрій створять провідні артисти Запорізької обласної філармонії, Диксиленд артистів академічного симфонічного оркестру, а приємною несподіванкою стане номер оригінального жанру.
Приємні мистецькі сюрпризи здивують усіх, без винятку. Прозвучать п'янкі, жагучі мелодії, романтичні, ліричні, джазові композиції та всесвітньовідомі хіти.
Концертна програма «Аромат кохання» створена спеціально для жінок і задовольнить музичні бажання найвибагливіших леді та справжніх чоловіків. 
Порадуйте кохану – сповніть вечір казкою, перетворіть його на захоплюючу мандрівку та відчуйте разом справжній аромат кохання!

Опубліковано в Афіша