Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 11 березня 2020 — Запорізька обласна філармонія
Середа
11
березня
19:00

LORDS OF THE SOUND "LOVE STORY"

Опубліковано в Афіша

Запорізька обласна філармонія презентує новий постійний творчий проєкт «Мистецькі зустрічі»!

Вже 11 березня о 17.00 відбудеться перша зустріч. Місце проведення – затишна камерна зала філармонії.

У програмі – твори видатних світових композиторів-класиків.

Про позитивний вплив класичної музики на людину говорять давно і цей факт вже, навіть, науково доведений. Концертна програма «Ефект Моцарта» створена на основі кращих зразків класичної музики, під впливом якої слухачі відчують себе як на сеансі музикотерапії. Під час прослуховування музики Моцарта у людини підвищується рівень мозкової активності, покращується пам'ять та сприйняття інформації, поліпшується слух, а у дітей значно швидше розвивається інтелект. Саме класична музика викликає приплив творчих сил, радісного настрою і сприятиме успіхам у всіх сферах життєдіяльності.

У виконанні артистів філармонії прозвучать твори Вольфганга Амадея Моцарта, Йоганна Себастьяна Баха, Антоніо Вівальді, Клода Дебюсі, Крістофа Віллібальда Глюка та інших видатних композиторів.

Завітайте на прем'єру і першими відчуйте чудодійну силу музики! Концерти в рамках проєкту «Мистецькі зустрічі» проходитимуть один раз на місяць у середу. Більш детальніше про дати наступних програм дізнавайтеся на сайті філармонії

Опубліковано в Афіша