Фільтрувати матеріали за датою: жовтня 2020 — Запорізька обласна філармонія

           Прем’єра! Запорізька обласна філармонія запрошує глядачів разом із ансамблем бандуристів «Божена» під керівництвом заслуженої артистки України Ольги Беженарь відчути справжній музичний вибух!

         Шляхом популяризації музичного символу України – бандури, та виконанням нового сучасного репертуару музиканти якомога ширше покажуть всю красу та неймовірні можливості українського народного інструменту, продовжуючи яскраві творчі експерименти. Адже на цьому стародавньому струнно-щипковому пристрої можна зіграти будь-які композиції: від всесвітньо визнаної класики до r’n’b чи навіть drum’n’bass. Інколи бандура звучить як цілий оркестр, а іноді краще й за сам оригінал.

        Дорогі друзі! До вашої уваги концептуальна креативна концертна програма – «Кавер хіти», в якій бандура заграє новими – трендовими, модними, сучасними барвами. Ви маєте чудову нагоду почути кавер-версії народних композицій, сучасних український виконавців та популярних західних гуртів: «Kazka» «Плакала», «Пісня сміливих дівчат»; Alan Wаlker «Fаded», «Darkside»; David Guetta & Sia «Titanium», «She wolf», Luis Fonsi «Despacito», Dance Monkey та багато інших. Оригінальне виконання не позбавлене вишуканості, шарму й багатогранності звучання національного інструменту.

         Особливий колорит, нестандартність ансамблю «Божена» та феноменальність бандури – неодмінно відкриють нові грані сприйняття музики й подарують незабутні враження.

До зустрічі 26 жовтня о 18.00 у концертному залі імені М.І. Глінки!

Опубліковано в Афіша

          ТАЄМНИЦІ ВЕЛИКОГО ОРКЕСТРУ                    

Музично-пізнавальна програма для дітей

Академічний симфонічний оркестр

Запорізької обласної філармонії

Диригент - Надія Другова

    Програма знайомить дітей з музичними інструментами та їх історією. Деякі інструменти супроводжують людину з давніх часів, інші - своїм народженням зобов'язані технічним досягненням останніх десятиліть. Як народжується музичний звук і чим один тембр відрізняється від іншого? У чому складність гри на деяких інструментах? Про все це юні глядачі дізнаються на концерті симфонічної музики.

Прозвучать твори видатних композиторів: П. Чайковського, Г. Свиридова, Д. Кабалевського, Ф. Словачека, А. Лядова.

Квитки продаються в касах філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Каса: 236-44-67

Довідки: 236-99-77, 236-44-85

Опубліковано в Афіша

ПРЕМ'ЄРА-2020

МУЗИЧНІ ПРОФЕСІЇ

Музично-пізнавальна програма

в рамках мистецького проєкту «Філармонія - дітям»

Музика - прекрасне та неповторне мистецтво. Коли ми її чуємо, благоговійно завмираємо, затамувавши подих під хвилею дивовижних чаруючих звуків.

Дорогі друзі, а чи знаєте ви скільки людей стоїть за створенням та виконанням музичних творів? Це композитори, аранжувальники, вчителі, співаки, інструменталісти, диригенти – та ще багато мешканців всеохоплюючого та багатогранного казкового світу музичного мистецтва.

Запорізька обласна філармонія з великим задоволенням запрошує усіх зазирнути за лаштунки вируючого музичного життя. У рамках нової дитячої пізнавальної програми "Музичні професії" дітлахи дізнаються про те, як народжується музика, що потрібно композиторам для того, аби створити музичні твори, розгадають таємниці виникнення музичних інструментів та обов`язково почують майстерних виконавців. Ми допоможемо розібратися у сфері сучасної музичної індустрії та розповімо про найпопулярніші професії сьогодення.

Свою творчість та натхнення з радістю дарує колектив артистів Запорізької обласної філармонії:

Лауреат премії ім.І.Паторжинського українського фонду культури

Володимир ГАЛІЧЕНКО (скрипка)

Лауреати міжнародних конкурсів Ярослав НИКОЛАЄВ (саксофон),

Іоланта ДАМАСКІНА (концертмейстер) та інші.

 

Опубліковано в Афіша
Субота
17
жовтня
19:00

За двома зайцями

Опубліковано в Афіша

    Звучить орган – душа радіє і все навкруги затихає: природа насолоджується магічними звуками величного інструменту.

      16 жовтня о 18. 00 у концертному залі імені М. І. Глінки Запорізька обласна філармонія дарує незабутні зустрічі з органною музикою!

      За пультом органу – заслуженний діяч мистецтв України Галина Булибенко (Київ). Музикант – випускниця Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Як органний виконавець стажувалась у провідних органістів Європи: проф. В. Шетеліха та Е. Фон Камеке (Німеччина), проф. М. Шлехта (Чехія), проф. Ф. Клінди (Словаччина), відвідувала майстер-класи Л. Кремера (Австрія). Музикант є однією з провідних органісток України, яка почала свою концертну діяльність ще під час свого навчання. Вона й сьогодні веде активну концертну діяльність. Як солістка, органістка брала участь в міжнародних фестивалях України, Німеччини, Чехії, Словаччини, Швейцарії, Польщі, Голандії, Литви, Латвії, Естонії, Білорусії, Молдови та інших. Галина Булибенко є лауреатом І-го Національного конкурсу органістів (1982). Всі роки свого творчого життя вона активно пропагує вітчизняну музику. В її репертуарі особливе місце займають твори українських композиторів, багатьом з цих творів вона дала шлях в життя, будучи їх першим виконавцем. Багато записує до фондів українського радіо, випустила платівку творів П. Ебена. Має друковані музикознавчі роботи. Булибенко Г.В. – член жюрі міжнародних конкурсів органістів та організатор міжнародних органних фестивалів.

    Виконавство Галини Булибенко відрізняється академічною артикуляцією, беззаперечним нюансувнням, глибоким розумінням традицій музичної епохи, до якої належить виконуваний твір. Вона володіє багатим арсеналом артистичних засобів, які дозволяють розкрити безмежні виконавські можливості.

     У виконанні музиканта на глядачів чекає вишукана концертна програма, в якій прозвучать твори видатних світових митців.

Дорогі друзі, насолоджуйтеся вишуканою музикою з нами!

Програма концерту

1. Й. Пахельбель. Прелюдія, фуга і чакона

2. Д. Буксдехуде. Прелюдія соль мінор

3. Й.С. Бах. Хоральна прелюдія мі-бемоль мажор BWV 654

4. Й.С. Бах. Прелюдія і фуга до мажор BWV 547

5. О. Гільман. Медитація

6. Л. В'єрн. Вастмінстерські дзвони

Опубліковано в Афіша

       Анімаційна програма, веселі пісні, запальні танці, цікаві сюжетні замальовки,інтерактивні ігриу яскравій, динамічній програмі "Будьмо козаками"!

     Юні глядачі відчують себе справжніми козаками та козачками, поринуть в атмосферу національного духу і стануть безпосередніми учасниками театралізованого дійства.

     Гарний святковий настрій та позитивні емоції гарантовані усім: батькам, бабусям, дідусям та звичайно ж - дітлахам!

Опубліковано в Афіша

Вважається, що французька мова – одна із найромантичніших у світі, а музику й пісні цієї країни знають і співають у кожному куточку планети. Французька музика підкорила серця мільйонів слухачів і впевнено продовжує полонити своєю мелодійністю й пристрастю.

Тож, для всіх закоханих у Францію, 9 жовтня у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії звучатимуть найкращі хіти французької естради!

У програмі концерту всесвітньовідомі композиції «Etsitun'existaispas» «Tombelaneige», «Padam, Padam», «Jesuismalade», «Jet'aime» із репертуару Джо Дассена, Шарля Азнавура, Едіт Піаф, Мірей Матьє, Патрісії Каас, Лари Фабіан та інших.

Осіннім вечором теплом прекрасної музики гостей зігріватимуть талановиті артисти Запорізької обласної філармонії.

Чекаємо на всіх у затишному концертному залі обласної філармонії 9 жовтня о 18.00! Неперевершений настрій та незабутні спогади гарантовано!

Опубліковано в Афіша

  Запорізька обласна філармонія запрошує глядачів разом із ансамблем бандуристів «Божена» завітати на прем’єрний концерт «Бароко and bandura» в рамках мистецького проєкту "Мистецькі зустрічі".

     Нові грані бандурного виконавства відкриваються через особливий колорит та спорідненість із старовинним інструментом – лютнею.    

   Бароко – це стиль, склав цілу епоху в історії мистецтв. Йому характерні урочистість і вражаючі ефекти, динамічність й декоративна пишність. Барокова музика дарує багатство образів та патетику почуттів.

   Бандуристки перенесуть вас у світ шляхетних людських стосунків і тонких душевних переживань. Музиканти подарують вам справді вишукану музику для того, щоб зануритись у часи пишних прийомів та розкішних балів. Старовинний дух, елітна музика та незабутня атмосфера допоможуть відчути себе королем чи королевою! У програмі твори Йоганна Себастьяна Баха, Георга Фрідріха Генделя, Георга Філіпа Телемана, Жана-Батиста Люллі, Жан Філіпа Рамо, Луі Куперена.

         Виконавці: Вікторія Терещенко, Наталя Горб, Ірина Скляренко, Дмитро Саверов. Керівник – заслужена артистка України Ольга Беженарь.

До зустрічі 7 жовтня о 17.00 на незабутньому вечорі вишуканої музики Бароко!

Опубліковано в Афіша
Сторінка 1 із 2