Фільтрувати матеріали за датою: листопада 2019 — Запорізька обласна філармонія
Субота
30
листопада
19:00

STAND-UP IN UA: ДМИТРО РОМАНОВ

Опубліковано в Афіша
Неділя
24
листопада
19:00

СЕРГІЙ ПІСКУН

Опубліковано в Афіша
Вівторок
19
листопада
18:00

РОМАН ШУТКО. PIANO ENERGY

Ліст ХХІ століття...

РОМАН ШУТКО

PIANO ENERGY

Фортепіано, яке звучить як рок - група...

            Роман Шутко - це унікальне явище не лише в українській, але і світовій культурі. Його творчість - це відновлення традицій видатних інструменталістів-композиторів, як Шопен, Ліст, Рахманінов та ін. Супер віртуоз, він виконує не лише надскладні твори з репертуару піаністів, але сам пише музику і вже випустив два альбоми.
            19 листопада Роман Шутко вперше виступить в Запоріжжі у філармонії.
            На концерті Роман виконає твори зі своїх альбомів "Piano Energy" та "Piano Explosion", а також твори з класичного репертуару. Зокрема прозвучить один з найскладніших і найвеличніших творів бароко - Чакона Баха, а також твори Стравінського, Косенка, Шопена.. Ведучий концерту - відомий український скрипаль Остап Шутко.

            Роман Шутко народився в сім'ї відомих українських музикантів. Він музикант вже у третьому поколінні. Змалечку він їздив на концерти разом зі своїми видатними батьками (Остапом та Ольгою Шутками), а вже у віці 9 років дебютував у якості соліста, виступивши  на сцені Львівської філармонії у супроводі оркестру. З того часу він регулярно брав участь у концертах Остапа Шутка, а також неодноразово виступав як соліст з різними оркестрами по всій Україні. Кілька років тому Роман почав створювувати свої композиції, які почав грати на своїх концертах. Успіх цих творів був такий великий, що Роман вирішив записати свій дебютний альбом Piano Explosion. а згодом і другий Piano Energy, презентація якого відбулася 30 серпня в рамках фестивалю Mariupol Classic.

            Роман Шутко виступав як соліст у Польщі, Молдові, Італії та Україні.За творчі досягнення йому признанчено Стипендію Президента України для молодих митців.

            Цікава інформація:У серпні минулого року Роман був запрошений виступити на престижному фестивалі в Італії (Bellagio Festival), де тріумфально виконав концерт Мендельсона та свій твір. Концерт відбувся за підтримки Фундації Рокфеллер. 

            Тож, запрошуємо шанувальників справжньої музики до концертного залу імені Глінки на концерт талановтого віртуоза Романа Шутка!

Опубліковано в Афіша
Неділя
17
листопада
18:00

МАЙСТЕР та МАРГАРИТА

Опубліковано в Афіша

МУЗИКА, ЯКА РОЗПОВІДАЄ ПРО ЧУДЕСА!

7 ЧУДЕС СВІТУ

7 ЧУДЕС УКРАЇНИ

Ансамбль бандуристів "Божена"

В світі є унікальні споруди, які протягом століть викликають всебічне захоплення. Вони створені у різні епохи, знаходяться в різних країнах світу і кожен має свою неймовірну історію.Це: піраміда Хеопса, сади Семіраміди, статуя Зевса Олімпійського, храм Артеміди в Ефесі, мавзолей у Галікарнасі, Колос Родоський і Фороський маяк.

Наша Батьківщина теж надзвичайно багата на унікальні мистецькі, архітектурні творіння та історико-культурні пам'ятки. Справжніми перлинами України є: Національний історико-архітектурний запові́дник "Кам'янець", Києво-Печерська лавра, Національний дендрологічний парк "Софіївка", Собор Святої Софії — Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський собор, Хотинська фортеця, острів Хортиця та інші.

Минають роки і сучасність нам дарує нові шедеври. Якими вони були і які з'явилися в наш час? Відповідь юні глядачі дізнаються, познайомившись з найвідомішими історичними та архітектурними пам'ятками багатьох країн і, звісно ж, України.

Цікаві інтерактивні ігри, факти про найбільші досягнення видатних митців, розповіді про українську культуру і мистецтво допоможуть юним глядачам пізнати Великий і Чарівний світ …через музику бандури!

У програмі прозвучить класична та народна музика, твори зарубіжних та сучасних українських композиторів.


Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Каса: 236-44-67

Довідки: 236-99-77, 236-44-85

 

Опубліковано в Афіша
Субота
16
листопада
19:00

Петро Бампер і Сус

Опубліковано в Афіша
Четвер
14
листопада
19:00

LORDS OF THE SOUND. КРАЩЕ ЗА 5 РОКІВ

Опубліковано в Афіша
Сторінка 1 із 2