Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 11 грудня 2017 — Запорізька обласна філармонія
Понеділок
11
грудня
19:00

Мужчина нарасхват

Опубліковано в Афіша

    10 грудня 2017 р. у концертному залі ім. М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії на юних запоріжців в рамках мистецького проекту «Філармонія - дітям» чекала цікава та пізнавальна прогулянка, адже саме так перекладається з французької слово «променад». Музична програма «Естрадний променад», яку представили слухачам академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії під керівництвом народного артиста України В’ячеслава Реді за допомогою музичних композицій перенесла дітей та їхніх батьків в різні куточки світу. Юні глядачі змогли почути музику яскравих та різноманітних танців та зануритись в атмосферу культури народу, який їх створив. Ведуча – музикознавець Світлана Холод розповіла глядачам історію виникнення та подальше трансформування таких відомих танців як мазурка, вальс і сертакі. Саме їх ритми втілились у відомих композиціях А. Хачатуряна, М. Теодоракіса. Звичайно, у концерті симфонічної музики діти в першу чергу звертають увагу на багатство музичних інструментів та їх тембри, особливо коли вони виглядають і звучать досить незвично. Так, глядачі змогли насолодитись прекрасними звуками ная та маримби, дізнатись легенди про їх виникнення. Професійне виконання солістів оркестру: заслуженого артиста України Віталія Солом׳янчука та Ігоря Небогіна продемонстрували технічні можливості та діапазон інструментів. Музика – це світове мистецтво, тому недивно, що в музичній термінології часто зустрічаються іноземні слова. Діти залюбки повторювали за ведучою французькі «попурі» та «ноктюрн», італійське «дуо», значення яких вони точно тепер запам’ятають. Артисти симфонічного оркестру справжні віртуози. Вони можуть, навіть, виконувати твір дуетом на одній флейті, як це показали солісти Олена Кочерга та Тимофій Фуклєв. Запальних ритмів до музичної програми додав ансамбль духових інструментів «Диксиленд».
    Діти та дорослі отримали справжнє задоволення від музичної програми, ділилися враженнями один з одним та вже мріяли коли прийдуть знову на концерт.

Опубліковано в Новини

    8 грудня 2017 року у концертному залі ім. М.І.Глінки Запорізької обласної філармонії запоріжці весь вечір насолоджувались витонченим, легким та сріблястим тембром бандури від ансамблю бандуристів «Божена». Концерт став своєрідним екскурсом виконавської діяльності молодого творчого колективу, що зародився у 2014 році до 200-річчя Т. Г. Шевченка. З багатого різноманіття ніжної і тендітної, запальної і яскравої музики, яку постійно виконує ансамбль дуже важко вибрати кілька кращих композицій, бо вони дійсно всі кращі! Тож, при підготовці до свого концерту «Краще!» перед ансамблем постала нелегка задача – об'єднати в одній музичній програмі різні стилі, жанри та настрої. Глядачам було запропоновано досить цікаву форму, розподіливши весь репертуар тематично на чотири картини. В першій були представлені твори традиційного кобзарського репертуару. Дума М. Дремлюги, пісня на сл. Т.Г.Шевченка «У нашім раї на землі», візитівка бандуристів «Взяв би я бандуру», яскраво виконана Вячеславом Луценко та жартівливі українські пісні як «Од села, до села», «Іванку, Іванку», «Із сиром пироги» перенесла глядачів у тисячолітню історію українського народу.
    Друга картина нагадала городянам про нещодавнє свято української мови та писемності, до якої артисти Запорізької обласної філармонії підготували музично-поетичний вечір «Сподіваюсь бути почутою». Кращі номери з цієї музичної програми пролунали і сьогодні. Публіка змогла ще раз насолодитись палкою лірикою Ліни Костенко та Івана Франка у виконанні артистів розмовного жанру Ганни Миронової та Кирила Прудченка, а також романтичних мелодій Е. Морріконе, О. Герасименко, Я. Сибеліуса, П. Моріа, Т. Ліберман. Хочеться відмітити цікаве поєднання музичних інструментів – бандурного ансамблю з флейтою-паною та струнним квартетом. Романтичний образ минулої епохи доповнив танцювальний дует народного театру сучасної хореографії «Фенікс» (кер. С. Лободюк).
     Третя картина – це образ сучасної бандури, який розкрив ансамбль перед глядачами у 2015 році музичною програмою «BandyraStyle». Яскраві гармонії джазу, запальні ритми рок- та попмузики відобразились у всім відомим композиціях «Nothing else matters», «Бандуристи грають джаз», «Дим над водою», «Я стану морем», «Квітень», «Скажи мені» та інші.
   Четверта картина була присвячена музиці кіно. Музичний супровід до таких відомих стрічок та мюзиклів як «Професіонал», «Лєон Кіллер», «Сорочинський ярмарок», «Нотр-Дам де Парі», «Стиляги» гості змогли почути у новому звучанні.
Під час програми разом з учасницями колективу «Божена» продемонстрували свій професіоналізм, почуття ансамблю та доповнили концерт новим поєднанням музичних тембрів артисти Запорізької обласної філармонії М. Квєтков (тенор), С. Луценко (баритон), Т. Пацернюк (труба), С. Новіков (флейта-пана), Д. Савєров (контрабас), В. Солом׳янчук (ударні), струнний квартет у складі: В. Галіченко (скрипка), А. Мамчур (скрипка), О. Попруженко (альт) та А. Семеренко (віолончель). Для кращого занурення у стиль кожної з картин програми була підготовлена яскрава відеоінсталяція.
     Глядачі отримали справжнє задоволення і безліч позитивних емоцій від програми та побажали ансамблю бандуристів «Божена» - Вікторії Терещенко, Ірині Скляренко, Іоанні Терянник, Наталії Горб і художньому керівнику, заслуженій артистці України Ользі Беженарь втілення нових творчих ідей, успіхів та натхнення. Квіти та гучні оплески цього вечора стали найкращою нагородою артистам за їх мистецький подарунок та надихнули на нові творчі проекти.

Опубліковано в Новини
Понеділок
11
грудня
10:29

«Гармонія краси - 2017»

9 грудня у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії відбувся четвертий конкурс краси «Гармонія краси - 2017». Захід проводиться  силами волонтерської групи «Angels» спільно зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації та Модельного агентства «Імідж-Центр». Цього дня діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей, діти залишені без батьківської опіки та вихованці шкіл-інтернатів м. Запоріжжя зібралися в кращому залі Запоріжжя – концертному залі імені  М.І. Глінки для того, щоб відчути смак стилю, краси й таланту. А оцінювали учасниць почесне журі у складі: начальник Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації – Антоніна Матвєєва, керівник «Запорізької Ліги Сміху» і директор компанії «TransitLable» Ігор Литвиненко, керівник модельної агенції «Імідж-Центр», голова журі – Світлана та Альберт Целіщеви, керівник «Thesamuraiclab» Андрій Афанасьєв, директор концертної агенції «Мусін-концерт», керівник квиткового сервісу musin.zp.uaГеннадій Мусін, генеральний директор Запорізької обласної філармонії, заслужений працівник культури України Ірина Конарева.

За співпрацю та допомогу в організації дитячого конкурсу краси «Гармонія краси - 2017» колектив Запорізької обласної філармонії та особисто генерального директора, заслуженого працівника культури України Ірину Конареву нагороджено ПОДЯКОЮ від волонтерської групи «Angels».

 

 

Опубліковано в Новини

ИНДУСТРИАЛЬНОЕ  ЗАПОРОЖЬЕ

ИРИНА ЕГОРОВА

Ансамбль бандуристок «Божена» Запорожской облфилармонии собрал своих почитателей на «Краще»

В программу, которая вчера вечером звучала в Концертном зале имени Глинки, вошли 30 популярных композиций из всех программ коллектива.

 А репертуарный палитра ансамбля достаточно яркая и разнообразная! В нее входят классическая и народная музыка, произведения современных композиторов, новые кавер-версии хитов украинских исполнителей и популярных западных групп, саундтреки к известным кинофильмам и многое другое.

Открыла программу Ольга Беженарь с композицией «Дума».

В в исполнении «Божены» прозвучали украинские народные песни «Іванку, Іванку», «Із сиром пироги», «Взяв би я бандуру»(солист Слава Луценко), песни украинских авторов «Гуцулка Ксеня», «Бандуристи грають джаз», «Стиляги», «Я стану морем», песни из репертуара Ани Лорак, Тины Кароль, Русланы, группы «ТіК», композиции из кинофильмов «Профессионал», «Леон киллер», из мюзикла «Нотр-Дам де Пари» (солист — Николай Кветков)и др.

В концерте также приняли участие струнный квартет, солисты-инструменталисты Тарас Пацернюк (труба), Сергей Новиков (пан-флейта).

Каждый номер сопровождался соответствующим видеорядом. В частности, когда звучали композиции из кинофильмов, на экране демонстрировались фрагменты этих кинолент.

Зрители, конечно, тепло принимали выступления музыкантов, награждая их аплодисментами и цветами.

— Ми подготовили свой подарок запорожским слушателям — программу «Краще»,- рассказала «Индустриалке» руководитель ансамбля «Божена», заслуженная артистка Украины Ольга Беженарь. — Она состоит из лучших номеров наших программ,

Ансамбль создан в 2014 году, к 200-летию со дня рождения Тараса Шевченко. За три года мы сделали четыре программы — «Відкриваю світ», «Бандура — стайл», «Музика кіно» и«Сподіваюсь бути почутою».

«Сподіваюсь бути почутою» (в программе с художественным словом задействованы Анна Миронова и Кирилл Прудченко. — ИЗ) — это, считаю, чудесный музыкально-литературный спектакль.

— Ольга Петровна, у вас наверняка есть новые творческие задумки…

— У нас много планов. Но раскрывать их не буду, чтобы нашим поклонником было интересно, а что же мы еще придумали.

Фото автора

ССЫЛКА НА САЙТ: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporozhe-populyarnyiy-ansambl-dal-stilnyiy-kontsert.html

Опубліковано в ЗМІ про нас

ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ

Светлана Олейник

Билеты на концерт «МUSIC  CHRISTMAS» пользуются в Запорожье  сумасшедшим спросом!

На новогодние концерты академического симфонического оркестра под управлением Вячеслава Реди «МUSIC  CHRISTMAS» 29 и 30 декабря на 18.00 – аншлаг! Все билеты раскупили.  Об этом «Индустриалке» рассказали в филармонии, где и состоятся концерты знаменитого оркестра. Отметим, что цена на билеты – от 150 грн.

Между тем, желающих насладиться хорошей музыкой и зарядиться праздничным настроением еще немало. Поэтому  артисты академического симфонического оркестра и главный дирижёр Вячеслав Редя приглашают на дополнительный новогодний концерт. Он состоится 29 декабря в 20.30.

В программе «МUSIC  CHRISTMAS»  – музыкальные поздравления, любимая многими классика, вечные хиты и, конечно, сюрпризы.

Телефон для справок 236-44-67.

Ссылка на сайт: http://iz.com.ua/zaporoje/kak-zaporozhtsam-popast-na-kontsert-na-kotoryiy-rasprodanyi-vse-biletyi.html

Опубліковано в ЗМІ про нас