Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 29 січня 2021 — Запорізька обласна філармонія

Нарешті закінчився локдаун і Запорізька обласна філармонія з радістю відкрила свої двері для відвідувачів. 29 січня у концертному залі імені М.І. Глінки відбулася приголомшлива прем’єра програми «Казкова музика»! Можливо, казка – це саме те, чого нині бракує і маленьким, і дорослим. Світла, добра, сповнена надій на краще. У ній завжди звучить прекрасна музика, яка пробуджує найкращі почуття.

Цього вечора у залі панувала дійсно казкова атмосфера. У неперевершеному виконанні академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії під керуванням головного диригента, народного артиста України В’ячеслава Реді пролунали твори найвідоміших майстрів «казкової» музики.

Гості філармонії почули Оркестрові сюїти з опер «Ніч перед Різдвом», «Снігуронька» Миколи Римського-Корсакова, музику до п'єси О. Островського «Снігуронька» Петра Чайковського, казкову картину «Чарівне озеро» Анатолія Лядова, які одразу ж полонили серця всіх глядачів.

Завдяки Маестро та артистам у полотнах композиторів «ожили» казкові герої та фантастичні персонажі, стародавні народні повір'я, обряди та легенди. Музика занурила шанувальників симфонічного мистецтва у яскравий світ різдвяного дива, сповнений таємничості та чаклунства. Всі присутні у залі були просто у захваті від живого звучання та майстерного виконання дивовижних творів. Кожен слухач відчував шалену енергетику, яка зцілює душі та надає сил на нові звершення.

Перша музична програма академічного симфонічного оркестру у 2021 році пройшла «на одному диханні», адже публіка сумувала за такими зустрічами, тому насолоджувалася кожною нотою, а після завершення бурхливими оплесками дякувала музикантам за високий професіоналізм, позитивні емоції та святковий настрій. В свою чергу, артисти докладали максимум зусиль для створення такої чудової програми та висловили слова вдячності публіці за теплий прийом.

Запорізька обласна філармонія завжди з великою радістю дарує своїм шанувальникам чарівні побачення з витонченим мистецтвом. Чекаємо всіх вже 5 лютого о 18.00 на романтичній програмі «Хіти французької естради»!

Опубліковано в Новини

        "Дорослі мріють про казку більше, аніж діти", - такої думки припускаються філософи. Тема чарівного та фантастичного світу завжди приваблювала композиторів, але найвідомішими майстрами "казкової" музики вважаються М. Римський-Корсаков, П. Чайковський та А. Лядов.

         У музичних полотнах цих композиторів по-справжньому «оживають» казкові герої та фантастичні персонажі, стародавні народні повір'я, обряди та легенди. Саме в цій дивовижній музиці повною мірою проявився талант композиторів та майстерне володіння барвами оркестрового письма. В їх операх та симфонічних сюїтах розкрилося мальовничо-образотворче мислення, прагнення до чистої, щирої та споглядальної лірики.

         Дорогі друзі! Запрошуємо вас 29 січня о 18 годині до концертного залу імені Глінки Запорізької обласної філармонії на прем'єру концертної програми академічного симфонічного оркестру “Казкова музика”. Головний диригент - народний артист України В'ячеслав Редя.

         У програмі прозвучать:

Оркестрові сюїти з опер ”Ніч перед Різдвом”, “Снігуронька” Миколи Римського- Корсакова.

Музика до п'єси О. Островського “ Снігуронька” Петра Чайковського.

Казкова картина “ Чарівне озеро” Анатолія Лядова.

         До зустрічі на казковому концерті!

Опубліковано в Афіша