Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 31 січня 2020 — Запорізька обласна філармонія

Антоніо Вівальді ... Це ім'я вже протягом півтора століття, немов магніт, притягує мільйони шанувальників музики у всьому світі. Здобуті з небуття на початку ХХ століття його твори відразу прикували до себе увагу виконавців, слухачів і музикантів своєю оригінальністю, витонченою мелодійністю і майстерною оркестровкою. Вівальді став основоположником нового жанру –   концерту для соло інструменту з оркестром, і написав у цьому жанрі понад 600 творів. Також він автор 90 опер, понад 100 сонат, безлічі ораторій, мес і камерно-інструментальних творів. У програмі «Під музику Вівальді»прозвучать одні з найяскравіших творів відомого італійця:Концерт для 2-х скрипок з оркестром ля мінорRV 522, Концерт для 4-х скрипок з оркестром сі мінор RV 580, відомий концерт «Пори року» та інші.

Атмосферу благородства й елегантності створить струнний ансамбль професійних музикантів «Armonico» під керівництвом Володимира Галіченка, які вже неодноразово підкорювали запорізьку публіку своєю майстерністю та філігранною грою. Це – артисти Запорізької обласної філармонії, лауреати та дипломанти міжнародних конкурсів: Володимир Галіченко (скрипка), Іоланта Дамаскіна (орган), Андрій Мамчур (скрипка), Галина Мамчур (скрипка), Тетяна Гапотченко (скрипка); гості концертної програми: Ольга Кутакова (Дніпро), Костянтин Цацин (Дніпро), талановиті скрипалі – Ярослав Ревуцький, Анатолій Ревуцький, Олександр Горлов, Ігор Кравцов, Ігор Горський, Олександр Мамчур, Віктор Мякішев; віолончелі – Тетяна Шнайдер, Оксана Олійник, Євген Сливко; контрабас – Валерій Карпенко.

Дорогі друзі! 31 січня о 18. 00 Запорізька обласна філармонія запрошує всіх провести час у дивовижній компанії яскравих музикантів та вишуканої музики. А ми чекаємо на зустріч з вами!

Програма концерту

1 відділення

1. Концерт ля для скрипки з оркестром ля мінор RV 356

2. Концерт «Сільський» для струнних та чембало

3. Концерт для струнних та чембало ля мінор RV 156

4. Концерт для 2-х скрипок та струнних ля мінор RV 522

5. Концерт для 4-х скрипок з оркестром сі мінор RV 580

2 відділення

 Цикл із чотирьох скрипкових концертів «Пори року»

Опубліковано в Афіша