Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 07 липня 2022 — Запорізька обласна філармонія

      Шановні друзі! Академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії та диригент, лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова запрошують своїх шанувальників на визначну музичну подію – Закриття 65 симфонічного сезону!

      Музика — надихає! Саме вона дає сили вірити та сподіватися на перемогу добра над злом.

      Отже, невипадково, що до Закриття 65 симфонічного сезону обрано виконання масштабного та життєствердного твору Людвига ван Бетховена.

        Симфонія №3 «Героїчна» - відкриває новий етап у європейській симфонічній музиці. Саме у цьому творі вперше розкрилася вся неосяжна, дивовижна сила творчого генія Бетховена. Крізь боротьбу, роздуми та страждання композитор ніби “веде” слухача до тріумфу перемоги та радості буття.

     А ще до Закриття симфонічного сезону академічний симфонічний оркестр підготував прем’єру інструментального виконання всесвітньовідомої пісні січових стрільців «Ой, у лузі червона калина», яка наразі дуже актуальна та стала символом незламності українського народу.

        Тож, чекаємо на вас у Запорізькій обласній філармонії 7 та 8 липня о 17.00.

      Концертні програми у Запорізькій обласній філармонії відбудуться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.

Опубліковано в Афіша