Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 06 липня 2022 — Запорізька обласна філармонія

Мистецтво у всіх своїх проявах – це можливість творців розкрити себе та доторкнутися до найтонших струн душі глядача. Музика – один з найяскравіших видів мистецтва, вона надає сили та надихає. Як художник малює пензлем портрети на полотні, так і композитори створюють неповторні образи у своїх музичних творах.

6 липня у Запорізькій обласній філармонії в рамках творчого проєкту «Мистецькі зустрічі» відбудеться прем'єра програми «Портрет, написаний голосом».  

        У програмі слухачі почують твори А. Дворжака, Фр. Шуберта, Г. Доніцетті, Й. Штрауса та майже невідому вокальну лірику Е. Шоссона, Г. Вольфа, Р. Франца та інших композиторів у виконанні провідних артистів філармонії: лауреата премії імені І.Паторжинського Українського фонду культури Юлії Якси (сопрано), Вікторії Шестакової (сопрано), Іоланти Дамаскіної (фортепіано), Світлани Зеленської (фортепіано), Марії Іванченко (флейта) та Ольги Селенець (фортепіано). Авторка проєкту – лауреат міжнародних конкурсів, музичний керівник Запорізької обласної філармонії Оксана Гопка.

         Кохання, віра, роздуми про буденність життя, пристрасть, внутрішні переживання ліричних героїв – така різнобарвна палітра емоцій у програмі концерту.

Завітайте до Запорізької обласної філармонії 6 липня о 16.00 на «Мистецькі зустрічі» та отримайте справжню насолоду від професійного музичного мистецтва!

Концертні програми у Запорізькій обласній філармонії відбудуться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.

Опубліковано в Афіша