Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 10 лютого 2022 — Запорізька обласна філармонія
Четвер
10
лютого
19:00

ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЧОЛОВІКИ?

Чому варто піти на виставу «Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER»?

1. Найбільш довгограюча постановка Бродвею.

2. Небанальний жанр моновистави в стилі стендап.

3. Дмитро Танкович в головній ролі.

Багато століть жінки задаються питанням: про що насправді думають чоловіки? Відповідь знайдена! Але ви дуже здивуєтеся неоднозначності їх думок. А про що мовчать чоловіки - це взагалі окрема розмова!

«Про що мовчать чоловіки» - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на питання, що турбує жінок (іноді і чоловіків) найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався до істини, що його п'єса не тільки протрималася рекордний час на сценах Бродвею і Вегаса, але і була нагороджена «Оlivier Awarls», і навіть потрапила на сторінки Книги театральних рекордів.

Унікальний моноспектакль в жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у відносинах. Постановка, незважаючи на легкість і веселощі, переслідує важливу мету - примирення і можливість зробити життя гармонійним.

Опубліковано в Афіша

САЙТ ГАЗЕТИ МІГ

Інесса Атаманчук

Публікація 10.02.2022

Посміхніться! У філармонії – прем'єра програми Джаз Smile для дітлахів

Відтепер у Запорізькій обласній філармонії джаз звучить і для дорослих, і для дітей!

Полюбити джаз можна у будь-якому віці, а в дитинстві знайомство з цією музикою стає особливо яскравою подією. 13 лютого в рамках мистецького проєкту «Філармонія  дітям» відбудеться прем’єра концерту «Джаз Smile» від джаз-квартету під керуванням Юрія Крюкова. У програмі прозвучать веселі джазові композиції та улюблені мелодії з популярних мультфільмів студії Дісней: «101 далматинець», «Білосніжка і семеро гномів», «Аліса у Країні Чудес», «Троє поросят» та іншіКожен номер програми має свою цікаву історію.

Гарну музику й веселий настрій маленьким гостям даруватимуть учасники бенду – Тарас Пацернюк [труба], Валерій Карпенко [бас-гітара], Сергій Хміров [ударні]керівник – Юрій Крюков [фортепіано, електропіано]. Яскравими образами програму прикрасять – тендітна співачка філармонії Поліна Гонтарь, віртуози Тимофій Фуклєв [флейта] і Валерій Авдієвський [саксофон-альт, саксофон-баритон].

Посилання на сайт: https://mig.com.ua/posmihnitsja-u-filarmonii-prem-iera-programi-dzhaz-smile-dlja-ditlahiv/

Опубліковано в ЗМІ про нас