Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 02 червня 2021 — Запорізька обласна філармонія
Середа
02
червня
19:00

НАДІЯ МЕЙХЕР

Надія Мейхер. Акустичний концерт "Feelings" в Запоріжжі! Чекаємо вас 2 ЧЕРВНЯ в 19:00 в концертному залі ім. Глінки. Ви можете купити квитки на musin.zp.ua онлайн, а також оформити замовлення (зарезервувати квитки) і забрати його на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі, касах.

Дорогий мій глядач! Хочу представити Вам концертну програму, яка складається мною з щиро улюблених творів світової музичної культури.

Запрошую тебе, мій глядач, зануритися в світ душевності, естетства, любові і відкритості, де мої авторські вірші переплетені з романсами, світовими хітами, виконаними українською, іспанською, італійською, французькою та англійською мовами. 

У програмі "Feelings" прозвучать такі композиції як:

«Не отрекаются любя», «Мохнатый шмель», «А если бы ты был богом», «Монолог», «Besame mucho», «Caruso», «Habanera», «Malade», «Mon mec à moi», «New York, New York», «Feelings» и другие. 

Тривалість 1.5 години.

Опубліковано в Афіша

2 червня у с. Надеждине Мелітопольського району відбулося урочисте відкриття Запорізької вітрової електростанції. З привітальним словом до присутніх звернулися голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, директор-виконавчий ТОВ «Юрокейн Юкрейн» та інші поважні запрошені гості. Очільники привітали всіх з втіленням такого масштабного проєкту та побажали подальшого успіху.

Артисти Запорізької обласної філармонії долучилися до цїєї визначної події. Гостям заходу свою творчість презентував яскравий колектив талановитих музикантів – джаз-квартет під керуванням Юрія Крюкова. У прохолодну погоду музиканти зігріли слухачів запальними джазовими імпровізаціями та відомими творами Г. Манчіні, А.К. Жобіма, К. Веласкес та інших. Музична програма додала всім святкового настрою, подарувала позитивні емоції та насолоду від мистецтва.

Організатори подякували адміністрації філармонії за співпрацю та відмітили високий професіоналізм і майстерність ансамблю.

Бажаємо удачі, наснаги та процвітання у відповідальній справі на благо розбудови енергонезалежності України!.

Опубліковано в Новини