Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 01 квітня 2021 — Запорізька обласна філармонія

  1 квітня, у Всесвітній день сміху, академічний симфонічний оркестр змінив своє звичне амплуа та став...гумористичним! Музичний проєкт “Симфонія жартів” - це справжній креативний подарунок багаточисельним шанувальникам колективу.

     Адже, побачити та почути улюблених виконавців, які не тільки жартують а, інколи, навіть дивують глядачів дотепними музичними веселощами, завжди цікаво.

  Ідея щодо співпраці академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії з обласним академічним театром ляльок та втілення спільного музичного проєкту належить   головному диригенту оркестру - народному артисту України В'ячеславу Реді. Керівники проєкту - генеральний директор Запорізької обласної філармонії, заслужений працівник культури України Ірина Конарева та директор-художній керівник Запорізького академічного обласного театру ляльок, заслужений працівник культури України Анатолій Колб.

   “Ми хотіли подарувати глядачам не тільки гарний настрій та позитивні емоції, а й надію на краще, адже зараз багатьом цього дуже не вистачає”, - говорить Маестро.

  У програмі концерту прозвучали як відомі класичні твори у оригінальних аранжуваннях, так і композиції сучасних митців. Чудова музика у поєднанні з театралізованими знахідками перетворила солістів оркестру на справжніх акторів.

   Чимало цікавих гумористичних сюрпризів подарували гостям свята актори Запорізького академічного обласного театру ляльок під керуванням головного режисера театру Олега Лубенця.

  “Музиканти жартують інколи краще, ніж професійні гумористи, бо роблять це щиро та яскраво”, - кажуть глядачі.

 Тривалі овації та сяючі обличчя публіки на прем'єрі стали свідченням того, що “Симфонія жартів” - це саме той позитивний емоційний сплеск, на який довго чекали усі шанувальники витонченого музичного гумору!

Опубліковано в Новини

Прем'єра!

СИМФОНІЯ ЖАРТІВ

Музична програма академічного симфонічного оркестру

Актори академічного обласного театру ляльок (режисер – Олег Лубенець)

Диригент - лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова

Головний диригент - народний артист України Вячеслав Редя

         Музиканти - жартують! Так, ці серйозні і поважні люди у фраках та смокінгах інколи шуткують краще, ніж професійні гумористи. Бо роблять це не тільки щиро та артистично, а ще міжнародною мовою, яка зрозуміла усім - мовою МУЗИКИ.

         Яскрава прем'єрна програма академічного симфонічного оркестру «Симфонія жартів» - це презентація дивовижного симфонічного шоу-проєкту.

         Як відомо, багато композиторів-класиків мали неабияке почуття гумору і вміли передати гарний настрій через свою музику. У концертній програмі у виконанні академічного симфонічного оркестру та солістів прозвучать відомі класичні та джазові твори у незвичайних аранжуваннях і оригінальних обробках.

         Позитивні емоції разом із артистами академічного симфонічного оркестру даруватимуть актори академічного обласного театру ляльок в образах кумедних персонажів.

         Тож, запрошуємо всіх до концертного залу імені Глінки Запорізької обласної філармонії на музичне свято гумору та сміху 1 та 2 квітня о 18.00!

         Буде цікаво та ...весело!

Опубліковано в Афіша