Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 26 березня 2021 — Запорізька обласна філармонія

Справжні почуття, радість і переживання від кохання, емоційний запал та всеохоплююча жага до життя… Такий барвистий калейдоскоп емоцій всім поціновувачам музичного мистецтва завжди дарує один із кращих солістів Запорізької обласної філармонії, провідний майстер сцени Микола Квєтков !

Співак вирізняється творчою індивідуальністю, має проникливий за тембром голос широкого діапазону. До репертуару артиста входять композиції різного жанрового спрямування: від класичних арій до популярних рок-балад, тому і кожна його сольна програма – це яскраве музичне свято.

Микола Квєтков – лауреат багатьох конкурсів авторської пісні. 26 березня у концертному залі імені М.І. Глінки артист презентує нову концертну програму «До вас…з піснями Булата Окуджави», в якій прозвучать пісні відомого поета, прозаїка і композитора Булата Окуджави та музичні твори Ісаака Шварца.

На глядачів чекає не тільки професійне вокальне виконання, а й філігранне, майстерне звучання чаруючої гітари, ніжної скрипки та багатогранного фортепіано! У програмі беруть участь артисти Запорізької обласної філармонії – заслужений артист України Олег Кугаєвський (гітара), лауреат премії ім. І.Паторжинського Володимир Галіченко (скрипка), Юрій Крюков (фортепіано) та Артем Крамаренко (контрабас), ведучий концертної програми – Микола Петюк.

Чекаємо на всіх у затишному концертному залі обласної філармонії 26 березня о 18.00!

Опубліковано в Афіша