Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 04 березня 2020 — Запорізька обласна філармонія

Що може бути кращим за аромат кави бадьорого ранку?
Мабуть, лише аромат кохання увечері!
Дорогі чоловіки! Подаруйте своїм коханим справжнє свято музики й краси! Привітайте жінок оригінально й стильно!
3 березня у концертному залі імені М.І. Глінки відбудеться прем'єра музично-театралізованої постановки «Аромат кохання».
Запрошуємо всіх завітати до затишного містечка L, у якому вирують справжні пристрасті! Про свою історію кохання мовою мистецтва розповідатимуть його мешканці. Романтика стосунків, радість і смуток від кохання – всі ці емоції глядачі переживатимуть разом із артистами на сцені.
Святкову атмосферу та неперевершений настрій створять провідні артисти Запорізької обласної філармонії, Диксиленд артистів академічного симфонічного оркестру, а приємною несподіванкою стане номер оригінального жанру.
Приємні мистецькі сюрпризи здивують усіх, без винятку. Прозвучать п'янкі, жагучі мелодії, романтичні, ліричні, джазові композиції та всесвітньовідомі хіти.
Концертна програма «Аромат кохання» створена спеціально для жінок і задовольнить музичні бажання найвибагливіших леді та справжніх чоловіків.
Порадуйте кохану – сповніть вечір казкою, перетворіть його на захоплюючу мандрівку та відчуйте разом справжній аромат кохання!

Опубліковано в Афіша

29 лютого 2020 року вперше у Сєвєродонецьку виступив академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії.
«Запорожці» - лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивально-конкурсних заходів, лауреат премії імені Івана Паторжинського Українського фонду культури, дипломант всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, кавалер ордену «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню.
В цей вечір в залі царила феєрична атмосфера, сповнена вишуканою музикою. Академічний козацький ансамбль «Запорожці» подарував слухачам неповторні емоції та натхнення, щирі емоції та гарний настрій всім присутнім. У професійному виконанні зі сцени лунали українські народні пісні, а синхронні танці з шаблями артистів балету колективу неймовірно заворожували.
Відзначимо, що в нашому місті колектив прийняли з великим успіхом. Виступ гостей з Запоріжжя дуже сподобався сєвєродонецькій публіці. Підтвердженням тому стали нескінчені овації і вигуки «Браво!». Спів солістів ансамблю викликав бурю позитивних емоцій, виступ музикантів дійшов до сердець присутніх, подарував їм радість від мистецтва. Запорожці демонстрували високий рівень виконавської майстерності, самобутню козацьку культуру України та Запорізької області. Сєвєродонецька публіка не хотіла відпускати артистів, довго дякувала музикантам стоячи. В свою чергу, академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії подякував за теплий прийом та пообіцяв, що згодом знову завітає до Сєвєродонецька, щоб ще раз виступити та подарувати людям свою енергію, щирість та естетичну насолоду.

Опубліковано в Новини