Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 25 листопада 2018 — Запорізька обласна філармонія
Неділя
25
листопада

ЯСКРАВІ СПАЛАХИ МУЗИКИ

Різноманітна, тендітна та хвилююча, філігранна та бурхлива музика звучала 25 листопада у концертному залі ім. М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії. Цього вечора запоріжці насолоджувались витонченими мелодіями на концерті фортепіанної музики, соліст – лауреат міжнародних конкурсів Олександр Леонов. Молодий талановитий музикант родом із Запоріжжя, а нині живе і працює у Києві.

Ведуча концерту – заслужений працівник культури Алла Ходакова познайомила гостей концерту із творчим шляхом виконавця, розповіла цікаві факти про створення творів та їх композиторів і запросила всіх до нерозгаданого світу музики.

Програма концерту складалася із найяскравіших творів геніальних композиторів, була різноманітною та цікавою для всіх гостей заходу, Музикант виконав всесвітньовідомі класичні твори. Відкрився концерт «Естампами» Клода Дебюсі, в яких Олександр передав всі відтінки витонченої музики. Соната №12, op.26 Людвіга ван Бетховена, яка прозвучала у концерті, вважається найдосконалішою із фортепіанних сонат митця. Музика заворожувала слухачів і створювала особливий настрій, який здатне подарувати тільки високе мистецтво.

Гості в захваті насолоджувалися «Циганськими танцями» Хоакіна Турини та музичним шедевром – Концертною сюїтою з балету «Спляча красуня» Петра Чайковського в обробці для фортепіано Михайла Плетньова.

Олександр продемонстрував не тільки високий рівень виконання, а й емоційність та безмежну любов до музики. Для виконавця грати у «рідному домі» - дуже відповідально, адже на концерт завітало багато друзів, близьких і рідних артиста. Земляки радо вітали музиканта, дякували бурхливими оплесками, щирими посмішками та букетами квітів

Опубліковано в Новини

     Фортепіанна музика – це особливий магічний світ, що здатен подарувати слухачеві незабутні емоції від зустрічі з мистецтвом. Всіх, хто бажає відчути неймовірний захват від вишуканої музики, запрошуємо 25 листопада до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії. Свою майстерність і кращі музичні твори світових митців даруватиме Олександр Леонов.
     Молодий талановитий музикант родом із Запоріжжя, навчався у ДМШ № 4 в класі викладача Вальтер Н.А. З 2012  Олександр Леонов навчається на фортепіанному відділі Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра в класі Яблонсько. Олександр – переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів, володар спеціального призу за краще виконання романтичного твору на конкурсі DSCH (м. Дніпро), третьої премії, бронзової медалі та спеціального призу ім. Івана Карабиця, спеціального призу від професора Паризької консерваторії Марьяна Рибіцького на Міжнародному конкурсі пам’яті Володимира Горовиця, переможець стипендіальної програми YAMAHA у Дубаї, ОАЕ (Yamaha Music Gulf FZE). Навчався у всесвітньовідомій музичній академії «Art of the piano by Awadagin Pratt» (США).
     Артист веде активну гастрольну діяльність містами України та за кордоном. Співпрацює із Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України, оркестром Національної філармонії України, студентським симфонічним оркестром КІМ. Виступав у престижних концертних залах країни та Європи.
     У програмі концерту фортепіанної музики прозвучать всесвітньовідомі композиції Людвіга ван Бетховена, Клода Дебюсі, Хоакіна Турини, П. Чайковського та ін.
     Тож, запрошуємо всіх цінителів високого мистецтва та професійного виконання до концертного залу ім. М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії насолодитися шедеврами світових майстрів та отримати духовну насолоду.

І відділ

Л. Бетховен - Соната №12, op.26
К. Дебюссі – «Естампи»
«Пагоди»
«Вечір у Гренаді»
«Сади під дощем»
Х. Туріна - «Циганські танці» ор. 84

ІІ відділ

П. Чайковський – М. Плетнев – Концертна сюїта з балету «Спляча красуня»

«Пролог»
«Танок пажів»
«Ведіння»
«Анданте»
«Фея срібла»
«Кіт у чоботах та Біла кішечка»
«Гавот»
«Щебетуща канарейка»
«Вовк та Червона шапочка»
«Адажіо»
«Фінал»

Опубліковано в Афіша
Неділя
25
листопада
12:00

Філармонія-дітям. МУЛЬТКОНЦЕРТ

Опубліковано в Афіша