Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 26 квітня 2017 — Запорізька обласна філармонія

Вперше в Запоріжжі!

В рамках фестивалю «Французька Весна» 26 квітня о 18:00   у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії легендарний французький саксофоніст КЛОД ДЕЛАНГЛЬ презентує концертну програму «MAGIC SAX»!

Лауреат міжнародних конкурсів, професор Паризької консерваторії Клод Делангль – видатний музикант сучасності і найвідоміший саксофоніст Франції. Він збагатив репертуар саксофона творами кращих композиторів сьогодення, серед яких особливе місце займає музика короля танго Астора П'яццолли, який присвячував свої твори Клоду Деланглю.

Як соліст Клод Делангль виступає з найвідомішими оркестрами світу і працює з провідними диригентами. Він популяризує формат камерної музики, грає у складі відомого французького ансамблю «Ensemble Intercontemporain». Його студійні записи користуються великим попитом. У концертних програмах артиста звучить музика від періоду життя геніального Адольфа Сакса до авангардних творів Едісона Денисова.

Після отримання численних вищих нагород Національної Паризької  консерваторії, Клод Делангль отримав посаду професора головного музичного вузу Франції і створив клас саксофона найпрестижнішим у світі.

Разом із зарубіжним гостем на сцені Запорізької обласної філармонії прекрасну музику глядачам даруватиме заслужений артист України Геннадій Дем'янчук (фортепіано, Україна)

Геннадій Дем'ячнук - один з найяскравіших і харизматичних піаністів України. Його гра поєднує в собі природний глибокий звук і філігранну техніку.

Г. Дем'янчук – лауреат престижних міжнародних конкурсів: "Jeunesses Musicals" (Югославія, I премія), "Music World" (Італія, I премія), виступає в багатьох містах України та за кордоном: в Італії, Бельгії, Південній Кореї, Японії, Росії, Німеччини, Франції.

Сьогодні артист поєднує концертну діяльність з педагогічною роботою в Чернігівському музичному училищі ім. Л.Н. Ревуцкого і Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського. Дует двох митців – це справжня насолода для шанувальників мистецтва.

Програма концерту

1. Йоганнес Брамс. Соната № 1, тв. 120

2. Клод Дебюссі. Перша Рапсодія.

3. Ейтор Вілла-Лобос. Фантазія.

4. Бенджамін Аттахір. Нав'язливий етюд для соло саксофона.

5. Астор П'яццолла. Три етюди-танго.

6. Бела Барток. Румунські танці.

7. Мирослав Скорик. Мелодія

Опубліковано в Афіша