Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 19 березня 2017 — Запорізька обласна філармонія
Неділя
19
березня
12:00

Філармонія-дітям. К ЭЛИЗЕ

Музично-літературна програма для дітей

     

     Світові шедеври класики – це дорога у новий і неймовірний вимір музики, до якого глядачів запрошує Запорізька обласна філармонія.
     Музика пробуджує творчу думку митців, дарує нові емоції та почуття, а її поєднання з вокалом та глибоким і проникливим поетичним словом – це яскравий симбіоз, що створює захоплюючий мистецький вихор.
     За допомогою художньої літератури і музики артисти філармонії допоможуть поринути глядачеві у чарівний світ краси й мистецтва.
У програмі «К Элизе» прозвучать уривки з оповідань К. Паустовського «Незнайомець», «Кошик з ялиновими шишками», «Тарас Шевченко», фрагменти з поеми В. Федорова «Бетховен». У поетичну канву гармонійно вплетена музика В.А. Моцарта, Е. Гріга, Л. Бетховена.
     Запрошуємо всіх насолодитися прекрасним поетичним вечором та отримати естетичне задоволення від кращих зразків світового мистецтва.
     Свою творчість гостям подарують: заслужений артист України Володимир Гаркуша, лауреати міжнародних конкурсів Юлія Якса (сопрано), Вікторія Шестакова (сопрано), Володимир Малацай (баритон), Микола Квєтков (тенор), Лариса Гнєдиш (фортепіано), Володимир Галіченко (скрипка), ведуча-музикознавець – заслужений працівник культури України Алла Ходакова

Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії        236-44-67

Телефони білетної агенції   musin.zp.ua (061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

                                                                    (099) 701-0-107

Опубліковано в Афіша