Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 17 березня 2017 — Запорізька обласна філармонія

Палкі почуття, радість і смуток від кохання, емоційний запал та всеохоплююча жага до життя… Такий різнобарвний калейдоскоп емоцій всім поціновувачам музичного мистецтва дарує один із кращих солістів Запорізької обласної філармонії Микола Квєтков (тенор)! 

17 березня у концертному залі імені М.І. Глінки за участю   лауреата міжнародних конкурсів Бориса Бєльського (гітара, Київ) артист презентує концертну програму «LA MIA SERENATA».

Микола Квєтков – лауреат багатьох конкурсів авторської пісні, має сильний, яскравий за тембром голос великого діапазону з насиченою палітрою фарб. Завдяки майстерному володінню вокальною технікою, музичній обдарованості та високому професіоналізму виконує партії різної складності.

У програмі: оперні арії та романси західноєвропейських авторів, неаполітанські, іспанські та сицилійські пісні. На глядачів чекає не тільки неперевершений вокал, а й філігранне, майстерне звучання пристрасної гітари! Микола Квєтков та відомий український гітарист, виконавець,  композитор Борис Бєльський  порадують інструментальним дуетом та цікавими імпровізаціями.

Чекаємо на всіх у затишному концертному залі обласної філармонії 17 березня о18.00!

                                     

Опубліковано в Афіша