Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 04 лютого 2022 — Запорізька обласна філармонія
П'ятниця
04
лютого

ДАЛИ ДЖАЗУ

  Яскраво й драйвово, легко й невимушено, позитивно і з великою любов'ю до музики і своїх слухачів відбувся концерт «Moment notice»   джазового квартету Запорізької обласної філармонії під керуванням Юрія Крюкова!

  Сьогодні джаз – яскравий і багатоликий, загадковий і звабливий вже зайняв своє почесне місце у серцях тисяч запорізьких шанувальників. 4 лютого у концертному залі імені М.І. Глінки зібралися як цінителі джазу, так і публіка, яка тільки-но вирішила долучитися до особливого світу волелюбної музики.

  Стиль, настрій, емоції, шалена енергетика і максимально потужна атмосфера панувала цього вечора під час виступу колективу.

 «Живіть у ритмі музики і все буде джаз!» - такий девіз учасників джаз-бенду, якого вони притримуються і радять іншим. Найсміливіші імпровізації на сцені втілювали Юрій Крюков (фортепіано, електропіано), Тарас Пацернюк (труба), Дмитро Саверов (бас-гітара), заслужений діяч мистецтв України Сергій Хміров (ударні). Прикрасили програму солісти – артисти академічного симфонічного оркестру Тимофій Фуклєв (флейта), Станіслав Шинкаренко (губна гармоніка) та запрошений гість Валерій Авдієвський (саксофон (альт).

  У своїх виступах артисти поєднали інструментальну майстерність й творчі експерименти. Зміна ритмічних малюнків та мелодичних ліній додала особливої повноти звучання номерам. Музиканти виконали популярні твори композиторів-джазистів А.К.Жобіма, К.Брауна, Ф. Хаббарда, Ч. Коріа, Т. Монка, К. Бейсі, М. Франкса та інших.

  Разом із ансамблем гарний настрій гостям програми створював ведучий програми – харизматичний Юлій Гаврилов.

  Бурхливими оплесками та теплими словами дякували слухачі за чудовий музичний вечір.

  Концерт відбувся із дотриманням карантинних вимог.

  Учасники джаз-квартету завжди знаходяться в пошуку і вже підготували черговий сюрприз – ексклюзивну програму для дітей «Джаз Smile», прем'єра якої відбудеться 13 лютого о 12.00 в рамках мистецького проєкту «Філармонія - дітям»! Це обов'язково треба почути! Подаруйте своїй дитині любов до джазу, гарний настрій та незабутні емоції!

  Чекаємо і малят і дорослих!

Опубліковано в Новини

Сьогодні джаз такий яскравий і багатоликий, загадковий і звабливий вже зайняв своє почесне місце у серцях тисяч запорізьких шанувальників. Волелюбна музика – щира й креативна водночас, тиха і розхристана, п'янка і промениста…дарує безліч позитивних емоцій.

4 лютого 2022 року Запорізька обласна філармонія запрошує всіх поціновувачів джазу на прем'єру музичної програми «MOMENT NOTICE» у виконанні   джазового квартету!

За короткий час свого існування колектив уже підкорив запорізьких слухачів. Шалена енергетика і максимально позитивна атмосфера завжди панує на виступах колективу. Втілювати неймовірні ідеї та незбагненні музичні експерименти будуть на ваших очах віртуози  Тарас Пацернюк (труба), Артем Крамаренко (контрабас), Віталій Мартиненко (ударні), керівник Юрій Крюков (фортепіано, електропіано). Прикрасять програму солісти – артисти академічного симфонічного оркестру Тимофій Фуклєв (флейта), Станіслав Шинкаренко (губна гармоніка) та запрошений гість Валерій Авдієвський (саксофон (альт).

Талановиті, харизматичні музиканти зроблять для вас цей вечір незабутнім. Колектив представляє нову концертну програму, до якої увійшла музика А.К. Жобіма, К. Брауна, Ф. Хаббарда, Ч. Коріа, Т. Монка, К.Бейсі, М. Франкса та інших.

Запрошуємо вас на чарівний вечір джазу 4 лютого о 18:00  до концертному залі імені М.І. Глінки!

Опубліковано в Афіша