Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 19 грудня 2021 — Запорізька обласна філармонія

Свято Миколая з нетерпінням чекають усі діти цілий рік, адже саме він приносить слухняним, кмітливим та розумним хлопчикам і дівчаткам подарунки. А юним друзям філармонії святий Миколай традиційно подарував яскраве родинне фольклорне свято «До нашого дому Миколай іде». Програма вже багато років користується підвищеним попитом у глядачів.Тож, і цього року 19 грудня у концертному залі імені М.І. Глінки маленькі гості змогли насолодитись справжнім театралізованим дійством від артистів академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» під керівництвом заслуженого артиста України Сергія Черногора.

Малята стали учасниками цікавої та веселої інтермедії, на якій всі розважались - танцювали, відгадували загадки, підспівували відомим мультиплікаційним героям і познайомились із історією походження свята та життям Святого Миколая.

Зимові свята багаті на різноманітні народні звичаї. Ведуча розповіла дітям і дорослим про веселі різдвяні обряди: водіння кози та перевдягання хлопців у Маланку, добрий звичай щедрування та колядування з побажаннями добробуту, врожаю, здоров’я та злагоди, а артисти продемонстрували все глядачам яскравими музичними номерами. Справжні колядники та посівальники привітали маленьких запоріжців колядками і танцювальними номерами. У програмі прозвучали відомі пісні «Новорічна», «Ой, хто Миколая любить» «Щедрик, щедрівочка», «Дзвоники дзвенять», «Whitechristmas» та інші. Запальна хореографія від артистів балету доповнила програму та додала особливого колориту. І головне – до дітлахів завітав сам Святий Миколай, привітав усіх зі святом та повеселився разом із малятами!

Своєю чудовою програмою «Запорожці» нагадали, що в свято Миколая Чудотворця добро завжди здобуває перемогу: кожна дитина (велика чи маленька) отримає свій подарунок. Це світле і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості й любові. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прививає головні цінності нашим дітям та розвиває їх духовний світ.

Обласна філармонія завжди докладає максимум зусиль аби подарувати свято і для дітей, які потребують особливої уваги та дбайливого ставлення. Цього дня колектив радо вітав у себе в гостях малюків із сімей учасників АТО і ООС, дітей, позбавлених батьківської опіки та внутрішньо переміщених осіб.

Вже 22 грудня у Запорізькій обласній філармонії стартує новорічна програма «ТиГРА ШОУ», де на всіх чекає справжня містерія, надзвичайні перетворення і багато несподіванок.

Опубліковано в Новини

        Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. 

        Наближається чарівний час, коли всі чекають на Святого Миколая, який приносить щедрі подарунки.

Напередодні свята, академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці" запрошує дітей та дорослих на яскраве родинне фольклорне свято "До нашого дому Миколай іде".

Артисти розкажуть глядачам хто такий Миколай та познайомлять з історією походження свята, поринуть у добрий світ народних традицій, зимових ігор та отримають чудовий настрій від неповторного національного колориту.

Запрошуємо дітей та дорослих на зимове фольклорне свято для всієї родини 19 грудня о 12.00!

Опубліковано в Афіша