До Дня Конституції України. ГЕЙ, СОКОЛИ! Академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці"

Середа
28
червня
17:00

До Дня Конституції України

ГЕЙ, СОКОЛИ!

Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці»

28 червня 2023 року До Дня Конституції України Запорізька обласна філармонія презентує яскраву музичну програму «Гей, соколи!».

Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» – гордість козацького краю і мистецька візитівка регіону. Кожен концерт ансамблю – свято національних традицій і торжество козацького духу!

Барвиста й колоритна, сповнена різнобарвних мелодій та багатоголосого співу програма порадує й приємно здивує слухачів. Основу концерту складають шедеври української музичної культури,народні, козацькі пісні, які поєднуються із запальними танцями в оригінальних постановках та театральними замальовками із героїчного козацького минулого. Професійний вокал, хореографія та акторське виконання не залишать глядачів байдужими і подарують багату палітру незрівняних емоцій!

Яскраві національні костюми, запальна українська енергетика, а також віртуозність, майстерність, оригінальна інтерпретація народних обрядів та музичних композицій чекає на глядачів у Запорізькій обласній філармонії.

Запрошуємо всіх шанувальників долучитися до національних традицій та стати частиною автентичної культури!

Захід відбудеться із дотриманням вимог безпеки в умовах воєнного стану.