Мистецькі зустрічі. ШЕДЕВРИ УКРАЇНСЬКОЇ КЛАСИКИ. Музична програма артистів філармонії

Середа
07
грудня
14:00

Мистецькі зустрічі

Шедеври української класики

 Концерт артистів обласної фідармонії

 Я – різна,

Я - симфоджаз

і лісова тужлива пісня.

Я- юна Мавка,

Я - покрита Катерина,

Я - скіфська Пектораль,

Я - Україна!

Багатогранна душа української музики, як і сама Україна. Така різна, самобутня, неповторна і така кохана… Українську музику знають, цінують і люблять у всьому світі.

7 грудня Запорізька обласна філармонія пропонує насолодитися прем'єрою музичної програми «Шедеври української класики» в рамках популярного творчого проєкту «Мистецькі зустрічі».

Ця музична зустріч подарує слухачам насолоду від мелодій, які викликають захоплення з перших нот. У програмі гості почують твори титанів українського музичного мистецтва Олександра Білаша, Мирослава Скорика, Миколи Лисенка, Миколи Стецюна, Юлія Мейтуса та інших у виконанні справжніх майстрів – лауреата міжнародних конкурсів Оксани Гопки, солістів філармонії Юлії Якси, Вікторії Шестакової, Миколи Квєткова, Аліни Сліти та Ірини Скляренко (бандура). Партії фортепіано виконують Інна Бачуріна та Ольги Семенець. Авторка та ведуча проєкту – музичний керівник Запорізької обласної філармонії Оксана Гопка.

Музика була, є та завжди буде потужною силою, яка дає надію та підтримує людей всюди, даруючи сили та емоції для життя!

Завітайте до обласної філармонії 7 грудня о 14.00 і отримайте позитивної заряд енергії від професійного виконання шедеврів української класики!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.