ВІДКРИТТЯ 83 КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ. Гранд-концерт колективів та артистів обласної філармонії

П'ятниця
16
вересня
17:00

Запорізька обласна філармонія запрошує всіх на відкриття 83-го концертного сезону!

Кожного року ми радуємо глядачів вишуканими програмами, захоплюючими прем'єрами та новаторськими підходами. Це завжди в пріоритеті, і особливо зараз, для вас, дорогі друзі, ми створюємо концертні програми, які підіймають моральний дух і дарують гарний настрій!

Зберігаючи найкращі традиції класичної музики та народної творчості, ми поєднуємо сучасні тенденціїї та враховуємо побажання найвідданіших слухачів. Тож, цінителі високого мистецтва і найвибагливіші меломани сучасної музики будуть у захваті.

16 вересня о 17.00 із радістю чекаємо вас на першому святковому Гранд концерті сезону!

У програмі прозвучать найулюбленіші класичні інструментальні та вокальні твори різних епох, зарубіжні хіти, сучасні українські пісні, джазові композиції, танцювальні номери, а також несподівані та яскраві музичні сюрпризи.

Своїм талантом слухачів підкорюватимуть академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці»,художній керівник та головний хормейстер, заслужений артист України Сергій Черногор; джаз-квартет артистів філармонії, керівник – Юрій Крюков; молодіжний гурт академічного симфонічного оркестру, керівник – лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова та солісти філармонії – лауреат премії ім. І. Паторжинського Українського фонду культури Юлія Якса, лауреати міжнародних конкурсів Володимир Галіченко, Поліна Гонтарь, Анастасія Литвин, Вікторія Шестакова, концертмейстери – Іоланта Дамаскіна, Світлана Зеленська.

Ведучі концерту – Юлія Дар׳їна та Юлій Гаврилов.

Відкриття концертного сезону – це яскрава музична подія, яку обов'язково варто відвідати!

МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ ПРАЦЮЄ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!

    Концертні програми у Запорізькій обласній філармонії відбуваються  із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.