Філармонія - дітям. МУЗИКА ТАНЦІВ. Музично-пізнавальна програма для дітей

Неділя
04
грудня
12:00

Філармонія - дітям

МУЗИКА ТАНЦІВ

Музично - пізнавальна програма для дітей

Музика збагачує життя,

а танець наповнює його яскравими образами…

Танець - дивовижний та чарівний, стрімкий та запальний! Нерозривно пов'язаний з музикою та пластичністю рухів, він здатен яскраво передавати найрізноманітніші людські почуття, настрої, і навіть втілювати глибокі емоції та переживання.

У музично-пізнавальній програмі "Музика танців" наші юні гості дізнаються про те, що саме ритм є першоосновою танцювальної музики. Пересвідчаться, що танцювальні жанри відрізняються вражаючим різноманіттям, від манірних стримано-аристократичних до запальних народних. І впевняться, що танець - це не тільки балет або народні вихиляси, адже він проникає у будь-які музичні жанри: буває частиною симфонії, сонати, балетною сценою в опері і навіть проявляється у вокальних формах.

У програмі " МУЗИКА ТАНЦІВ " юні шанувальники музичного мистецтва матимуть змогу насолоджуватися чарівними взірцями танцювальної музики у живому виконанні артистів.

Артисти Запорізької обласної філармонії з радістю запрошують вас у світ дивовижної музики, щоб із задоволенням  подарувати  прекрасне  виконання  і  незабутні враження!

     Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.