ЄЛИСАВЕТ-РЕТРО. Лауреат міжнародних конкурсів - інструментальний ансамбль Кіровоградської обласної філармонії

Вівторок
30
листопада
18:00

     Рік заснування колективу - 1992. До його складу увійшли талановиті професійні музиканти з великим досвідом сценічної роботи. У 2002 році ансамбль став лауреатом Міжнародного конкурсу у м. Київ.

  Без сумніву, привабливість ансамблю – у музиці, талановитих обробках і аранжуваннях композитора,заслуженого працівника культури України Миколи Кваші. До речі,твір Миколи Кваші у 2005 році був включений до компакт- диску «Кращі 100 творів українських композиторів XX сторіччя» виданого в Канаді.

    У репертуарі цього колективу – народна музика багатьох регіонів України,естрадні і джазові твори всесвітньо відомих композиторів,народні та сучасні пісні українських композиторів.

    В 2022 році ансамбль святкуватиме своє 30-ти річчя. Поряд з неперевершеними аранжуваннями М. Кваші, які складають 90% репертуару колективу, з музикантами співпрацює талановиті молоді аранжувальники Андрій Жук Андрій Яцків (м.Львів). У 2019 році оновився склад колективу. Прийшли молоді талановиті співачки:

Світлана Пляка, Людмила Мокряк.Багато років з музикантами працює Іванна Клоц, Артемом Гасленко та Олексієм Козачинським.

  Колектив гастролював майже по всій Україні. Він постійно бере участь у відомих в Україні мистецьких проектах «Краю наш,тебе ми прославляємо!», «Об’єднаймо мистецтвом Україну!».

Музику,яку творять майстри музичної справи,що виходять на сцену,вишукана та філігранна. У ній продумано усе до дрібниць. Професійність виконання її бездоганна.

   Склад колективу:

Художній керівник колективу – Олена Фурманова(скрипка);

Віталій Присяжний (баяніст-віртуоз,аранжувальник);

Віталій Маслюков(гітара);

Олег Кротов(контрабас);

Артем Гасленко(ударні інструменти);

Анна Шуть(ведуча);

Солісти-вокалісти:

Іванна Клоц, Світлана Пляка, Людмила Мокряк, які є також учасницями вокального тріо «Дежавю»;Артем Гасленко та Олексій Козачинський.