Вечір фортепіанної музики. РОМАН ЛОПАТИНСЬКИЙ (лауреат міжнародних конкурсів, Київ)

Четвер
18
лютого
18:00

Лауреат міжнародних конкурсів Роман Лопатинський – завжди бажаний гість у обласній філармонії. Всесвітньовідомий музикант, учасник багатьох фестивалів має своїх шанувальників по всій Україні і наше місто не є винятком.

Сольна програма у виконанні піаніста-віртуоза це подорож до неймовірно яскравого світу музики. Незважаючи на молодий вік, талановитий артист підкоряє своєю майстерністю та віртуозним володінням інструменту. Він є неодноразовим лауреатом виконавських конкурсів, серед яких: Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця (І премія), Міжнародний конкурс юних піаністів у Тбілісі (Гран-прі), Міжнародний конкурс молодих піаністів ім. А. Караманова (І премія), Міжнародний конкурс молодих виконавців «Мистецтво XXI сторіччя» (І, ІІ премії).

Роман веде насичену концертну діяльність, виступаючи в різних країнах світу: Польщі, Німеччині, Швейцарії, Франції, Ізраїлі, а також в Японії, Марокко та інших. В Україні піаніст виступав із найкращими симфонічними оркестрами.

Запорізьким глядачам Роман Лопатинський презентує твори Бели Барток, Йоганеса Брамса та Ігоря Стравінського.                

Тож, запрошуємо всіх цінителів високого мистецтва та професійного виконання 18 лютого до концертного залу ім М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії насолодитися шедеврами світових майстрів та отримати духовну та естетичну насолоду.