Шановні глядачі, звертаємо вашу увагу! Проведення концерту у концертній залі імені Глінки перенесено на 7 листопада 2020 року. PIANO FOREVER. Сольний концерт заслуженої артистки України ІЛОНИ ТУРЧАНІНОВОЇ (фортепіано)

Вівторок
16
червня
18:00

Шановні глядачі, звертаємо Вашу увагу! 

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 проведення культурно-мистецьких та концертних заходів у концертній залі імені М.І.Глінки Запорізької обласної філармонії тимчасово призупинено.

Сольний концерт заслуженої артистки України Ілони Турчанінової PIANO FOREVER  на великій сцені концертної зали імені М.І.Глінки перенесено на 7 листопада 2020 року о 18.00.

Квитки, придбані на концерт у великій залі концертної зали імені Глінки, дійсні 7 листопада 2020 року.

З неперпінням чекаємо на зустріч з нашими постійними та новими глядачами. 

 

Також, пропонуємо долучитися до перегляду концерту у режимі online 16 та 17 червня о 18.00

 Купити квитки на online-концерт:

https://musin.frontmanager.com.ua/PublicAPI/TicketWidgetSvg.aspx?__uid=Ta5JH9pMr3Hua66w8o6Wrw&event=1785250472&fbclid=IwAR1Kkzi-epXdsT8gxknUNVYsOEuLcRFm3d5KgpVnlWdtexdbQrVd5KMZuuo#

      Прем'єра! PIANO FOREVER- музично - філософський проект солістки Запорізької обласної філармонії, заслуженої артистки України Ілони Турчанінової.

         Хто ми і навіщо ми на цій землі? МАКРО і МІКРОКОСМОС в шедеврах світової фортепіанної музики. Всю красу навколишнього світу, всю гаму почуттів і людських переживань відкриє король музичних інструментів - РОЯЛЬ. Разом з нами він робить перші кроки, усвідомлює навколишній світ, вдихає квітучий аромат весни, переживає першу любов. Він змушує нас задуматися, повертає нас у минуле і відправляє в майбутнє, вселяє НАДІЮ І ВІРУ!

         У програмі прозвучать твори І.С. Баха, В. А. Моцарта, Л. Бетховена, Ф. Шопена, Е. Гріга, Ф. Ліста, П. Чайковського, С. Рахманінова, І. Альбеніса, Дж. Гершвіна, Б. Еванса, Р. Сакамото, А. Мустафа-Заде,  Ф. Гласса, В. Сильвестрова.

Відеоінсталяція - Андрій Юрченко.

     Перед початком концерту глядачі матимуть унікальну нагоду познайомитися з тематичними художніми роботами митців Запорізького міського об'єднання "Колорит".

І відділення
Й.С. Бах – О. Зілоті. Прелюдія сі мінор. BWV 923.
Й.С. Бах. Прелюдія до мінор (bwv 847).
В.А. Моцарт. Фантазія № 3 ре мінор, К. 397
Л. ван Бетховен. Соната для фортепіано № 4 «Місячна» (частина I)
Ф. Шопен. Етюд № 24 «Океан»
Е. Гріг. «Люблю тебе». ОР. 41
Ф. Ліст. Трансцендентний етюд № 12 «Завірюха»
П. Чайковський. Времена года. Апрель. «Подснежник»
С. Рахманінов. «Сирень»
І. Альбеніс. «Астурія»


ІІ відділення

Дж. Гершвін – Е. Вайлд. Етюд № 4 «Обіймаю тебе»

Б. Евас – Ф. Хайм. «Моя»
Р. Сакамото. «Потік енергії»
Р. Сакамото. «Дощ»
А. Мустафа – Заде. "Контрасти"

В. Сильвестров. «Kitch music»
Ф. Гласс. «Божевільний порив»

Й.С.Бах. Прелюдія  до мажор