До Міжнародного жіночого дня. МЕЛОДІЯ ВЕСНИ. Концерт академічного симфонічного оркестру. Головний диригент - народний артист України ВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ

П'ятниця
06
березня
18:00

          З початком весни душа бажає яскравих емоцій, теплих почуттів і, звичайно ж, гарної музики! Міжнародний жіночий день - це найкращий привід подарувати незабутнє свято найдорожчим людям!

         Мелодія весни - це музика жіночого щастя та настрою, своєрідний діалог, який звучить то ніжно і   тендітно, то бурхливо, глибоко і всепоглинаюче, але в будь-якому випадку ця музика сповнена особливої інтимності і чуттєвості.

         До свята чарівних жінок академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії та головний диригент - народний артист України В'ячеслав Редя підготували неймовірно динамічну і, в той же час,романтичну концертну програму "Мелодія весни". Прекрасні мелодії розкажуть про чарівність жіночої краси, щирість кохання і квітучу весну.

         5,6 березня о 18.00 та 8 березня о 14 годині! Це будуть нові емоції і нові сюрпризи! Не пропустіть можливість сповна насолодитися мелодіями весни.