ВІДКРИТТЯ 80-го КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ

П'ятниця
20
вересня
18:00

Відкриття 80-го концертного сезону у Запорізькій обласній філармонії

Запорізька обласна філармонія запрошує всіх на відкриття ювілейного – 80-го концертного сезону!

Кожного року ми радуємо глядачів вишуканими програмами, захоплюючими прем'єрами та новаторськими підходами. Для вас, дорогі друзі, ми експериментуємо, створюємо ексклюзивні образи, відкриваємо безмежні горизонти, запалюємо нові імена, прямуємо за сучасними тенденціями та змінюємо уявлення про стереотипи!

Зберігаючи найкращі традиції класичної музики та народної творчості, даруємо гарний настрій як цінителям високого мистецтва, так і найвибагливішим меломанам сучасної музики. І сезон 2019-2020 рр. не стане виключенням.

У програмі прозвучать інструментальні та вокальні твори різних епох, пісні з репертуару популярних європейських і вітчизняних виконавців, джазові композиції.

Порадують слухачів рідковиконувані, яскраві, віртуозні твори: арія князя Ігоря із опери «Князь Ігор» І. Бородіна, арія Дона Maньіфіко з опери «Попелюшка» Дж. Россіні, «Блоха» І. Мусоргського, арія Кунігунди з оперети «Кандид» Л. Бернстайна та інші світові шедеври.

На сцені – корифеї філармонії:

- народна артистка України Любов Малицька;

- провідні майстри сцени Юлія Якса (сопрано) та Микола Квєтков (тенор);

солісти:

- Вікторія Шестакова (сопрано), Поліна Гонтарь (естрадний вокал), Тетяна Лаврик (сопрано), Герман Романченко (естрадний вокал), Ярослав Ніколаєв (саксофон, флейта), Володимир Галіченко (скрипка);

- Лариса Гнєдиш, Іоланта Дамаскіна – партія фортепіано

та колективи Запорізької обласної філармонії:

- академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь;

- ансамбль бандуристів «Божена»,художній керівник – заслужена артистка України Ольга Беженарь;

- диксиленд артистів академічного симфонічного оркестру, керівник – Дмитро Мітнік;

- інструментальний ансамбль артистів філармонії.

Своїм талантом слухачів підкорюватимуть Наталія Штернер (сопрано), Євген Ковалевський (тенор), Сергій Гаврилов (бас), Володимир Машлюк (баритон).

Ведучі концерту – Юлія Дар׳їна та Юлій Гаврилов.

20 вересня, 18 година, концертний зал імені М.І.Глінки!

ЗУСТРІЧАЙМО 80 ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТНИЙ СЕЗОН РАЗОМ!