Фільтрувати матеріали за датою: листопада 2019 — Запорізька обласна філармонія

МУЗИКА, ЯКА РОЗПОВІДАЄ ПРО ЧУДЕСА!

7 ЧУДЕС СВІТУ

7 ЧУДЕС УКРАЇНИ

Ансамбль бандуристів "Божена"

В світі є унікальні споруди, які протягом століть викликають всебічне захоплення. Вони створені у різні епохи, знаходяться в різних країнах світу і кожен має свою неймовірну історію.Це: піраміда Хеопса, сади Семіраміди, статуя Зевса Олімпійського, храм Артеміди в Ефесі, мавзолей у Галікарнасі, Колос Родоський і Фороський маяк.

Наша Батьківщина теж надзвичайно багата на унікальні мистецькі, архітектурні творіння та історико-культурні пам'ятки. Справжніми перлинами України є: Національний історико-архітектурний запові́дник "Кам'янець", Києво-Печерська лавра, Національний дендрологічний парк "Софіївка", Собор Святої Софії — Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський собор, Хотинська фортеця, острів Хортиця та інші.

Минають роки і сучасність нам дарує нові шедеври. Якими вони були і які з'явилися в наш час? Відповідь юні глядачі дізнаються, познайомившись з найвідомішими історичними та архітектурними пам'ятками багатьох країн і, звісно ж, України.

Цікаві інтерактивні ігри, факти про найбільші досягнення видатних митців, розповіді про українську культуру і мистецтво допоможуть юним глядачам пізнати Великий і Чарівний світ …через музику бандури!

У програмі прозвучить класична та народна музика, твори зарубіжних та сучасних українських композиторів.


Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Каса: 236-44-67

Довідки: 236-99-77, 236-44-85

 

Опубліковано в Афіша
Четвер
14
листопада
19:00

LORDS OF THE SOUND. КРАЩЕ ЗА 5 РОКІВ

Опубліковано в Афіша
Неділя
10
листопада
19:00

Джазовий Майкл Джексон

Опубліковано в Афіша
Неділя
10
листопада
12:00

Філармонія-дітям. ФАНТАЗІЯ НОТ.

 Музична програма «Фантазія нот» розрахована на слухачів шкільного віку від 8 до 16 років.

     Музика – одна з найдивовижніших сфер мистецтва. Вона може передавати різноманітні образи, почуття, барви, в одну мить перенести в події минулого і повернути до сучасності.

     Юні шанувальники філармонійного мистецтва познайомляться з таким поняттям як «програмна музика»,наочно впевнившисьу взаємодії між собою всіх сфер мистецтва. Слухачі   дізнаються який задум, зміст та літературний сюжет вклали композитори у свої твори і що хотіли донести до майбутніх поколінь але й зможуть пофантазувати самі, слухаючи чарівну музику.

     У концерті пролунають світові музичні шедеври А. Вівальді, Е. Гріга, Ф. Шуберта, маловідомі, але не менш цікаві композиції Ф. Куперена, К. Дебюсі, Г. Малера, кращі зразки української музики, зокрема М. Скорика.

     Професійне виконання артистів Запорізької обласної філармонії - лауреатів міжнародних конкурсів Володимира Галіченка, Ярослава Ніколаєва, Іоланти Дамаскіної, Тетяни Лаврик створять незабутню атмосферу та подарують насолоду від звучання прекрасної музики.

Опубліковано в Афіша
Субота
09
листопада
18:00

Джентльмен під столом

Опубліковано в Афіша
П'ятниця
08
листопада
19:00

Театр Тіней «Teulis»

Опубліковано в Афіша
Четвер
07
листопада
18:00

JAZZ, FOLK, ROCK

JAZZ, FOLK, ROСK!

         Ексклюзивна прем'єра! Кращий джаз, етно- фольк та сучасний рок!

         Вперше разом! На сцені концертного залу імені М.І.Глінки! Академічний козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці" та диксиленд артистів академічного симфонічного оркестру!

         У програмі -  хіти сучасної естради в джазових аранжуваннях і сучасних ритмах, поєднання народного вокалу а капела, стилю етнос, спірічуелсів та популярних джазових композицій з використанням елементів інструментального року, українські народні пісні, запальні танці у сучасних ритмах.

         Не пропустіть! 7 листопада, 18 година! JAZZ, FOLK, ROСK!

         Квитки в касі філармонії та на сайті filarmonic.zp.ua. Довідки за телефоном-236-44-67

Опубліковано в Афіша
Вівторок
05
листопада
19:00

SYMPHO KIDS

Опубліковано в Афіша
Неділя
03
листопада
18:00

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Концерт органної музики

Народний артист України Володимир Кошуба (орган, Київ)

Народний артист України Іван Кучер (віолончель, Київ)

         Музика – це насолода для слуху та піднесення для душі. Завдяки широкому звуковому діапазону і багатству тембрів орган займає почесне місце і по праву вважається королем музичних інструментів.

Запорізька обласна філармонія дарує музичні зустрічі з органним мистецтвом. До уваги глядачів -неперевершений тандем багатоголосого органу та витонченої віолончелі.

За пультом органу – один з кращих органістів країни, народний артист України, президент Всеукраїнської асоціації органістів, соліст Національного будинку органної та камерної музики України Володимир Кошуба. Завдяки виконавській майстерності артиста орган перетворюється на живий організм і дарує фантастичні звуки музики— мови, зрозумілої кожному. Географія гастролей талановитого органіста охоплює країни Балтії, Європу, Америку, Японію. В.Кошуба є одним із організаторів авторитетних міжнародних фестивалів органної музики в Україні.

Саме Володимир Кошуба був першим виконавцем, який презентував орган, що нині дарує прекрасну музику у концертному залі імені М.І. Глінки.

Розмаїття мелодій для віолончелі подарує соліст Національного будинку органної та камерної музики України, народний артист України Іван Кучер. Талановитий музикант співпрацює з відомими симфонічними та камерними оркестрами. Гастролює Україною та за кордоном. Є лауреатом престижних міжнародних конкурсів, двічі на рік проводить майстер-курси з віолончельного мистецтва у Югославії.

У програмі прозвучать твори Й.С. Баха та А. Вівальді. Запрошуємо усіх у концертний зал імені М.І.Глінки насолодитися богатством тембральної палітри та благородними звуками органу і віолончелі.

Опубліковано в Афіша

ПРЕМ'ЄРА

Музична фантазія на тему казки Братів Грімм
«БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКИ»
в рамках мистецького проекту «Філармонія - дітям»

Музика Г.Гладкова Лібрето В.Ліванова, Ю.Ентіна
Український переклад Я.Стельмаха

 

З малечку усі знають і люблять пісню «Мы к вам заехали на час», яку співають «Бременські музики» у відомому мультфільмі, створеному за мотивами старовинної німецької казки.
Мультфільм «Бременські музики» з геніальною музикою Геннадія Гладкова та дотепними віршами Юрія Ентіна, побачив світ у 1969 році і одразу ж отримав всенародну любов, визнання і популярність.
До 200-річчя казки Братів Грімм та 50-річчя її музичної версії артисти Запорізької обласної філармонії підготували свою сценічну версію знайомої казки «Бременські музики». В ній поєднані елементи сюжету з мультфільму та із п’єси Василя Ліванова і Юрія Ентіна, що посилює основну інтригу твору.
Безсумнівний бренд цієї культової музичної фантазії – яскрава динамічна «рок-н-рольна» музика і пісні Геннадія Гладкова, які однаково близькі як дітям, так і дорослим.
Тож, запрошуємо Вас «на музичний час» знову поринути у пригоди відчайдушних друзів Пса, Віслюка, Півня, Кота, які перемогли підступного Сищика та недотепного Короля, об’єднавши у пару сміливого Трубадура і чарівну волелюбну Принцесу.
У постановці вистави беруть участь як вже добре знайомі глядачам артисти Запорізької обласної філармонії, так і молоді талановиті співаки.

 


Музикознавець, заслужений працівник культури України Алла Ходакова.

Опубліковано в Афіша
Сторінка 1 із 2