Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2019 — Запорізька обласна філармонія
Четвер
25
квітня
18:00

KARL OFF.CARMINA BURANA

Опубліковано в Афіша
Середа
24
квітня
19:00

Estas Tonne

Опубліковано в Афіша
Неділя
21
квітня
12:00

Філармонія-дітям. KOZAK DANCE

Всіх, всіх, всіх! Запрошуємо до запального вихору танцю. Пориньте у яскравий світ ритмів  і мелодій разом із козацьким ансамблем пісні й танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії.

         Для шанувальників хореографічної майстерності й кожного гостя артисти ансамблю подарують неймовірний вечір.  «KOZAK DANCE» -  це театральне дійство з динамічними композиціями  та цікавими сюжетними замальовками в органічному поєднанні звучання народного хору. На Вас чекатиме неперевершена хореографія у сплаві сучасних ритмів та елементів класичного балету.

Завітайте до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії і пориньте в атмосферу справжнього національного свята! 

 

Квитки продаються в касах обласної філармонії та білетної агенції musin.zp.ua

Телефон каси обласної філармонії        236-44-67

Телефони білетної агенції   musin.zp.ua (061) 701-0-107

                                                                    (093) 701-0-107

                                                                    (098) 701-0-107

                                                                    (099) 701-0-107

Опубліковано в Афіша

Для тих, хто цінує можливість послухати твори класиків або ж сучасних українських композиторів, а також тих, хто прагне пережити новий досвід та розширити власні музичні кордони!

Віднайти справжню музику у шумі міста… ось мрія і головна мета солістки Запорізької обласної філармонії – талановитої співачки, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів Тетяни Лаврик! 19 квітня артистка презентує запоріжцям свою сольну програму.

         Ніжний голос, тендітність, силу, енергійність та професіоналізм поєднує у собі випускниця Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського. Для співачки музика – це невід'ємна частина її життя. Вперше вона вийшла на сцену лише у 3 рочки і по сьогоднішній день дарує шанувальникам радість вокального мистецтва.

         У програмі прозвучать вишукані арії, класичні романси та популярні композиції сучасних композиторів, такі як: «Болеро Олени» з опери «Сицілійська вечірня» Дж. Верді, «Не пой, красавица, при мне»   С. Рахманінова,  «Ой, я знаю, що гріх маю» в обробці В. Яцоли та інші.                        

Разом із Тетяною Лаврик гарний настрій створюватимуть колеги та друзі: солісти Запорізької обласної філармонії – лауреат міжнародних конкурсів Володимир Галіченко (скрипка), Іоланта Дамаскіна (фортепіано) та струнний квартет.

Чекаємо на всіх у затишній камерній залі обласної філармонії 19 квітня о 17.00 на вечорі вишуканого вокального мистецтва!

Опубліковано в Афіша
Середа
17
квітня
19:00

Alyosha / Алёша

Опубліковано в Афіша

Філармонія-дітям

КЛАСИКА. ДЖАЗ. РОК

Музично-пізнавальна програма для дітей

Академічний симфонічний оркестр

Головний диригент – народний артист України Вячеслав Редя

Глядачі дізнаються як протягом століть розвивалась культура різних країн світу, як вдосконалювалась музична мова і стиль творів, що в мистецтві прийшло на зміну звичним канонам і ... отримають відповідь на питання: чому класика не старіє.

Прозвучать знайомі обробки джазових п'єс, мелодії з мюзиклів, кінофільмів і навіть рок! Це буде цікаво!!!

Опубліковано в Афіша